ELIT SUMMER CUP - Faza Grupowa

05/09/2019

W miniony poniedziałek i wtorek, w formie piknikowego turnieju ELIT Summer Cup, zakończyliśmy sezon LATO 2019, czyli czas spokojnych sparingów. Dziękujemy wszystkim graczom za świetną frekwencję, chętne sparowanie i jak zwykle fajne piłkarskie wieczory. Mamy nadzieję, że spędziliście je w dobrej atmosferze i nie żałujecie ani minuty rozegranej na zielonej murawie. BRAWO Wy!

Poniżej zestawienie wyników fazy grupowej z obu dni rywalizacji, a już 10.09 odbędą się mecze fazy finałowej.

 

 

 

FAZA GRUPOWA - PONIEDZIAŁEK 02.09 - POLONIA

HARMONOGRAM

L.P. GODZINA BOISKO GRUPA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
1. 20:50 A A COCA COLA HBC 2:0 MOBICA
2. B A METTLER TOLEDO 2:0 GHELAMCO
3. C B GREEN FACTORY LOGISTICS 7:3 PRETIUS
4. D B HRK S.A. 4:1 MENARD
5. 21:08 A A COCA COLA HBC 2:2 GHELAMCO
6. B A METTLER TOLEDO 1:3 PLL LOT
7. C C STANDARD CHARTERED 0:2 LIONBRIDGE
8. D C KAEL ARCHITEKCI 3:0 KANTAR POLSKA
9. 21:25 A B GREEN FACTORY LOGISTICS 3:3 MENARD
10. B B HRK S.A. 2:5 SIKA POLAND
11. C C STANDARD CHARTERED 1:2 KANTAR POLSKA
12. D C KAEL ARCHITEKCI 0:6 OMS
13. 21:43 A A COCA COLA HBC 0:0 METTLER TOLEDO
14. B A MOBICA 4:1 PLL LOT
15. C B GREEN FACTORY LOGISTICS 3:3 HRK S.A.
16. D B PRETIUS 1:3 SIKA POLAND
17. 22:00 A A GHELAMCO 3:5 MOBICA
18. B A COCA COLA HBC 0:1 PLL LOT
19. C C STANDARD CHARTERED 2:2 KAEL ARCHITEKCI
20. D C LIONBRIDGE 1:1 OMS
21. 22:18 A B MENARD 3:3 PRETIUS
22. B B GREEN FACTORY LOGISTICS 0:2 SIKA POLAND
23. C C KANTAR POLSKA 0:3 LIONBRIDGE
24. D C STANDARD CHARTERED 0:5 OMS
0. 22:35 A A METTLER TOLEDO 2:0 MOBICA
26. B A GHELAMCO 0:4 PLL LOT
27. C B HRK S.A. 5:2 PRETIUS
28. D B MENARD 0:3 SIKA POLAND
29. 22:53 A C KAEL ARCHITEKCI 2:0 LIONBRIDGE
30. B C KANTAR POLSKA 0:3 OMS

 

GRUPA A

GRUPA A A1 A2 A3 A4 A5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
COCA COLA HBC   0:0 2:0 2:2 0:1 4:3 5 III
METTLER TOLEDO 0:0   2:0 2:0 1:3 5:3 7 II
MOBICA 0:2 0:2   5:3 1:4 6:11 3 IV
GHELAMCO 2:2 0:2 3:5   0:4 5:13 1 V
PLL LOT 1:0 3:1 4:1 4:0   12:2 12 I

   

GRUPA B

GRUPA B B1 B2 B3 B4 B5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
GREEN FACTORY LOGISTICS   3:3 3:3 7:3 0:2 13:11 5 III
HRK S.A. 3:3   4:1 5:2 2:5 14:11 7 II
MENARD 3:3 1:4   3:3 0:3 7:13 2 IV
PRETIUS 3:7 2:5 3:3   1:3 9:18 1 V
SIKA POLAND 2:0 5:2 3:0 3:1   12:3 12 I

 

GRUPA C

GRUPA C C1 C2 C3 C4 C5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
STANDARD CHARTERED   2:2 1:2 0:2 0:5 3:11 1 V
KAEL ARCHITEKCI 2:2   3:0 2:0 0:6 7:8 7 II
KANTAR POLSKA 2:1 0:3   0:3 0:3 2:10 3 IV
LL#1 LIONBRIDGE 2:0 0:2 3:0   1:1 6:3(+3) 7 III
OMS 5:0 6:0 3:0 1:1   15:1 10 I

 


 

FAZA GRUPOWA - WTOREK 03.09 - VARSOVIA

HARMONOGRAM

L.P. GODZINA BOISKO GRUPA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
31. 20:10 A D LEASEPLAN 2:2 LUXMED
32. B E DELL EMC 2:6 SAMSUNG
33. C F ETERNIS 0:2 GRUPA ZPR MEDIA
34. 20:28 D D DLA PIPER 6:2 SPICY MOBILE
35. A E groupM 0:0 NFOŚiGW
36. B F DELOITTE 2:2 HYABAK
37. 20:45 C D LEASEPLAN 0:2 SOLLERS CONSULTING
38. D E DELL EMC 3:1 TRMEW OBRÓT
39. A F ETERNIS 3:1 ZDROFIT
40. 21:03 B D DLA PIPER 1:0 LUXMED
41. C E groupM 1:3 SAMSUNG
42. D F DELOITTE 1:0 GRUPA ZPR MEDIA
43. 21:20 A D SPICY MOBILE 1:2 SOLLERS CONSULTING
44. B E NFOŚiGW 2:2 TRMEW OBRÓT
45. C F HYABAK 2:0 ZDROFIT
46. 21:38 D D DLA PIPER 2:3 LEASEPLAN
47. A E groupM 3:1 DELL EMC
48. B F DELOITTE 3:0 ETERNIS
49. 21:55 C D LUXMED 1:1 SPICY MOBILE
50. D E SAMSUNG 0:1 NFOŚiGW
51. A F GRUPA ZPR MEDIA 2:1 HYABAK
52. 22:13 B D DLA PIPER 1:2 SOLLERS CONSULTING
53. C E groupM 4:2 TRMEW OBRÓT
54. D F DELOITTE 2:1 ZDROFIT
55. 22:30 A D LEASEPLAN 4:2 SPICY MOBILE
56. B E DELL EMC 2:1 NFOŚiGW
57. C F ETERNIS 2:3 HYABAK
58. 22:48 D D LUXMED 1:2 SOLLERS CONSULTING
59. A E SAMSUNG 5:1 TRMEW OBRÓT
60. B F GRUPA ZPR MEDIA 4:2 ZDROFIT

 

GRUPA D

GRUPA D D1 D2 D3 D4 D5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
LL#3 DLA PIPER   2:3 1:0 6:2 1:2 10:7 6 III
LEASEPLAN 3:2   2:2 4:2 0:2 9:8 7 II
LUXMED 0:1 2:2   1:1 1:2 4:6 2 IV
SPICY MOBILE 2:6 2:4 1:1   1:2 6:13 1 V
SOLLERS CONSULTING 2:1 2:0 2:1 2:1   8:3 12 I

 

GRUPA E

GRUPA E E1 E2 E3 E4 E5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
groupM   3:1 1:3 0:0 4:2 8:6 7 II
LL#4 DELL EMC 1:3   2:6 3:1 3:1 8:11 6 III
SAMSUNG 3:1 6:2   0:1 5:1 14:5 9 I
NFOŚiGW 0:0 1:2 1:0   2:2 4:4 5 IV
TRMEW OBRÓT 2:4 1:3 1:5 2:2   6:12 1 V

 

GRUPA F

GRUPA F F1 F2 F3 F4 F5 GOLE PUNKTY MIEJSCE
DELOITTE   3:0 1:0 2:2 2:1 8:3 10 I
ETERNIS 0:3   0:2 2:3 3:1 5:9 3 IV
GRUPA ZPR MEDIA 0:1 2:0   2:1 4:2 8:4 9 II
LL#2 HYABAK 2:2 3:2 1:2   2:0 8:6 7 III
ZDROFIT 1:2 1:3 2:4 0:2   4:11 0 V