ELIT SUMMER CUP 2020

12/09/2020

Przed nami tydzień regeneracji między sezonami WIOSNA oraz JESIEŃ 2020. Jednakże dla 40 reprezentacji nie będzie czasu na wygrzanie kości.

W nadchodzącym tygodniu rozegramy czterodniowy turniej ELIT Summer Cup. Podczas trzech wieczorów 14-16 rozegramy eliminacje, zaś w czwartek 17.09 drabinkę finałową TOP16

8 pięciozespołowych grup zostało specjalnie dobranych, aby poziom był możliwie wyrównany. Podczas trzech wieczorów oprócz futbolu i dobrej zabawy czekają także ciepłe darmowe przekąski.

Dodatkowo w czwartek na sportowo podsumujemy i nagrodzimy najlepszych za sezon wiosenny. Już dziś zapraszamy wszystkich medalistów i najlepszych zawodników klasyfikacji indywidualnych do czwartkowej celebracji. Przed Nami kawał dobrego sportu i chwila celebracji!

Poniżej przedstawiamy harmonogram dni fazy grupowej.

 

FAZA GRUPOWA - PONIEDZIAŁEK 14.09 - VARSOVIA

HARMONOGRAM

L.P. GODZINA BOISKO GRUPA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
1. 20:10 A A COCA COLA HBC 1:7 WIKTOR
2. B B EY 1:3 DLA PIPER
3. C C EUROCASH 0:3 RKS HUWDU
4. 20:28          
5.          
6. C C HOOK BENZ 2:1 PLL LOT
7. 20:45 A A AUTO BABICE 1:8 WIKTOR
8. B B BENEFIT SYSTEMS 2:0 DLA PIPER
9. C C BGK 0:2 RKS HUWDU
10. 21:03 A A COCA COLA HBC 2:2 INPOST
11.          
12. C C EUROCASH 1:2 HOOK BENZ
13. 21:20          
14. B B BENEFIT SYSTEMS 0:4 SAMSUNG
15. C C BGK 3:0 PLL LOT
16. 21:38 A A WIKTOR 4:0 INPOST
17.          
18. C C RKS HUWDU 0:1 HOOK BENZ
19. 21:55          
20. B B SAMSUNG 3:3 EY
21. C C PLL LOT 6:0 EUROCASH
22. 22:13 A A AUTO BABICE 3:2 INPOST
23.          
24. C C BGK 4:2 HOOK BENZ
25. 22:30          
26. B B SAMSUNG 3:0 DLA PIPER
27. C C PLL LOT 0:3 RKS HUWDU
28. 22:48 A A AUTO BABICE 2:3 COCA COLA HBC
29. B B BENEFIT SYSTEMS 1:3 EY
30. C C BGK 5:0 EUROCASH

 


 

FAZA GRUPOWA - WTOREK 15.09 - VARSOVIA

HARMONOGRAM

L.P. GODZINA BOISKO GRUPA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
31. 20:10 A D FOREIGNTINA 1:1 W17
32. B E AGFA 1:0 METTLER TOLEDO
33. C F LIONBRIDGE 3:1 RIDERS EXPRESS
34. 20:28 D D      
35. A E BOLT 4:0 EULER HERMES
36. B F PHILIP MORRIS 1:1 SPICY MOBILE
37. 20:45 C D BUSINESS ELITE 2:2 W17
38. D E ACCENTURE 3:1 METTLER TOLEDO
39. A F DENTAL DOCTOR 1:1 RIDERS EXPRESS
40. 21:03 B D FOREIGNTINA 1:1 ROCHE
41. C E AGFA 3:1 BOLT
42. D F LIONBRIGDE 0:5 PHILIP MORRIS
43. 21:20 A D      
44. B E ACCENTURE 5:0 EULER HERMES
45. C F DENTAL DOCTOR 0:1 SPICY MOBILE
46. 21:38 D D W17 2:1 ROCHE
47. A E METTLER TOLEDO 0:2 BOLT
48. B F RIDERS EXPRESS 1:4 PHILIP MORRIS
49. 21:55 C D      
50. D E EULER HERMES 0:2 AGFA
51. A F SPICY MOBILE 0:3 LIONBRIDGE
52. 22:13 B D BUSINESS ELITE 1:2 ROCHE
53. C E ACCENTURE 6:2 BOLT
54. D F DENTAL DOCTOR 1:0 PHILIP MORRIS
55. 22:30 A D      
56. B E EULER HERMES 2:3 METTLER TOLEDO
57. C F SPICY MOBILE 1:2 RIDERS EXPRESS
58. 22:48 D D BUSINESS ELITE 2:0 FOREIGNTINA
59. A E ACCENTURE 5:0 AGFA
60. B F DENTAL DOCTOR 0:5 LIONBRIDGE

 


 

FAZA GRUPOWA - ŚRODA 16.09 - VARSOVIA

HARMONOGRAM

L.P. GODZINA BOISKO GRUPA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
61. 20:10 A G JAR-JAN 1:4 PAPADENSY
62. C H HYABAK 2:0 REGENERUJ.PL
63. 20:28 A G MARWICK 1:2 MITRA
64. C H KAEL ARCHITEKCI 1:4 KSI RETAIL
65. 20:45 A G ETERNIS 1:1 PAPADENSY
66. C H COMPENSA 0:4 REGENERUJ.PL
67. 21:03 A G JAR-JAN 2:2 MARWICK
68. C H HYABAK 4:0 KAEL ARCHITEKCI
69. 21:20 A G ETERNIS 0:2 MITRA
70. C H COMPENSA 1:5 KSI RETAIL
71. 21:38 A G PAPADENSY 8:0 MARWICK
72. C H REGENERUJ.PL 3:1 KAEL ARCHITEKCI
73. 21:55 A G MITRA 1:1 JAR-JAN
74. C H KSI RETAIL 2:3 HYABAK
75. 22:13 A G ETERNIS 2:1 MARWICK
76. C H COMPENSA 1:3 KAEL ARCHITEKCI
77. 22:30 A G MITRA 1:2 PAPADENSY
78. C H KSI RETAIL 5:2 REGENERUJ.PL
79. 22:48 A G ETERNIS 2:2 JAR-JAN
80. C H COMPENSA 1:3 HYABAK

 


 

CZWARTEK 17.09 - VARSOVIA

1/8 FINAŁÓW

L.P. GODZINA BOISKO GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ
81. 20:10 A (A1) WIKTOR : (C2) BGK
82. C (E1) ACCENTURE : (G2) MITRA
83. 20:30 A (B1) SAMSUNG
: (D2) ROCHE
84. C (F1) LIONBRIDGE : (H2) KSI RETAIL
85. 20:50 A (A2) COCA COLA HBC
: (C1) RKS HUWDU
86. C (B2) EY : (D1) W17
87. 21:10 A (E2) AGFA : (G1) PAPADENSY
88. C (F2) PHILIP MORRIS : (H1) HYABAK