ELIT VII Liga - Jesień 2019

M Drużyna Mecze W R P Bramki Bilans Punkty
1 groupM 4 4 0 0 41:5 36 12
2 SOLLERS CONSULTING 3 3 0 0 26:9 17 9
3 ACCENTURE 4 3 0 1 25:13 12 9
4 C.H. ROBINSON 4 2 1 1 20:13 7 7
5 MOBICA 3 2 0 1 20:19 1 6
6 BOLT 4 2 0 2 17:30 -13 6
7 ASTEK Polska 4 1 0 3 15:30 -15 3
8 RANDSTAD 4 1 0 3 16:23 -7 3
9 CHEIL 3 0 2 1 9:12 -3 2
10 LUXMED 3 0 1 2 8:19 -11 1
11 Dell EMC 4 0 0 4 11:35 -24 0
Kolejka I
C.H. ROBINSON - CHEIL 24.09.2019, Wtorek, 20:05 2:2 (1:2) więcej
groupM - ACCENTURE 24.09.2019, Wtorek, 20:50 7:2 (3:1) więcej
RANDSTAD - Dell EMC 24.09.2019, Wtorek, 21:35 5:0 (0:0) więcej
MOBICA - ASTEK Polska 24.09.2019, Wtorek, 22:20 10:5 (5:2) więcej
BOLT - SOLLERS CONSULTING 25.09.2019, Środa, 20:05 1:8 (0:3) więcej
Kolejka II
ACCENTURE - C.H. ROBINSON 01.10.2019, Wtorek, 20:05 3:2 (1:0) więcej
SOLLERS CONSULTING - LUXMED 01.10.2019, Wtorek, 20:50 8:3 (7:1) więcej
ASTEK Polska - RANDSTAD 01.10.2019, Wtorek, 21:35 7:4 (4:2) więcej
Dell EMC - groupM 01.10.2019, Wtorek, 22:20 0:12 (0:0) więcej
CHEIL - BOLT 02.10.2019, Środa, 20:05 4:7 (3:3) więcej
Kolejka III
LUXMED - CHEIL 08.10.2019, Wtorek, 20:05 3:3 (1:2) więcej
C.H. ROBINSON - Dell EMC 08.10.2019, Wtorek, 20:50 11:5 (5:2) więcej
groupM - ASTEK Polska 08.10.2019, Wtorek, 21:35 11:0 (7:0) więcej
MOBICA - RANDSTAD 08.10.2019, Wtorek, 22:20 5:4 (1:3) więcej
BOLT - ACCENTURE 09.10.2019, Środa, 20:05 2:12 (0:5) więcej
Kolejka IV
SOLLERS CONSULTING - MOBICA 15.10.2019, Wtorek, 20:05 10:5 (5:3) więcej
ASTEK Polska - C.H. ROBINSON 15.10.2019, Wtorek, 20:50 3:5 (1:3) więcej
RANDSTAD - groupM 15.10.2019, Wtorek, 21:35 3:11 (2:5) więcej
ACCENTURE - LUXMED 15.10.2019, Wtorek, 22:20 8:2 (4:2) więcej
Dell EMC - BOLT 16.10.2019, Środa, 20:05 6:7 (2:4) więcej
Kolejka V
C.H. ROBINSON - RANDSTAD 22.10.2019, Wtorek, 20:05 więcej
LUXMED - Dell EMC 22.10.2019, Wtorek, 20:50 więcej
SOLLERS CONSULTING - CHEIL 22.10.2019, Wtorek, 21:35 więcej
MOBICA - groupM 22.10.2019, Wtorek, 22:20 więcej
BOLT - ASTEK Polska 23.10.2019, Środa, 20:05 więcej
Kolejka VI
CHEIL - MOBICA 29.10.2019, Wtorek, 20:05 więcej
groupM - C.H. ROBINSON 29.10.2019, Wtorek, 20:50 więcej
ASTEK Polska - LUXMED 29.10.2019, Wtorek, 21:35 więcej
ACCENTURE - SOLLERS CONSULTING 29.10.2019, Wtorek, 22:20 więcej
RANDSTAD - BOLT 06.11.2019, Środa, 20:05 więcej
Kolejka VII
MOBICA - C.H. ROBINSON 05.11.2019, Wtorek, 20:05 więcej
CHEIL - ACCENTURE 05.11.2019, Wtorek, 20:50 więcej
SOLLERS CONSULTING - Dell EMC 05.11.2019, Wtorek, 21:35 więcej
LUXMED - RANDSTAD 05.11.2019, Wtorek, 22:20 więcej
BOLT - groupM 13.11.2019, Środa, 20:05 więcej
Kolejka VIII
LUXMED - C.H. ROBINSON 19.11.2019, Wtorek, 20:05 więcej
SOLLERS CONSULTING - RANDSTAD 19.11.2019, Wtorek, 20:50 więcej
CHEIL - ASTEK Polska 19.11.2019, Wtorek, 21:35 więcej
ACCENTURE - Dell EMC 19.11.2019, Wtorek, 22:20 więcej
MOBICA - BOLT 20.11.2019, Środa, 22:20 więcej
Kolejka IX
ACCENTURE - MOBICA 26.11.2019, Wtorek, 20:05 więcej
groupM - LUXMED 26.11.2019, Wtorek, 20:50 więcej
Dell EMC - CHEIL 26.11.2019, Wtorek, 21:35 więcej
ASTEK Polska - SOLLERS CONSULTING 26.11.2019, Wtorek, 22:20 więcej
C.H. ROBINSON - BOLT 27.11.2019, Środa, 20:05 więcej
Kolejka X
groupM - SOLLERS CONSULTING 03.12.2019, Wtorek, 20:05 więcej
Dell EMC - MOBICA 03.12.2019, Wtorek, 20:50 więcej
ASTEK Polska - ACCENTURE 03.12.2019, Wtorek, 21:35 więcej
RANDSTAD - CHEIL 03.12.2019, Wtorek, 22:20 więcej
BOLT - LUXMED 04.12.2019, Środa, 22:20 więcej
Kolejka XI
MOBICA - LUXMED 10.12.2019, Wtorek, 20:05 więcej
SOLLERS CONSULTING - C.H. ROBINSON 10.12.2019, Wtorek, 20:50 więcej
CHEIL - groupM 10.12.2019, Wtorek, 21:35 więcej
Dell EMC - ASTEK Polska 10.12.2019, Wtorek, 22:20 więcej
ACCENTURE - RANDSTAD 11.12.2019, Środa, 20:05 więcej
Elit strzelec
Sebastian Konieczny groupM 16
Dawid Lebieda ACCENTURE 12
Zbigniew Hanszke groupM 10
Adrian Czapnik C.H. ROBINSON 8
Damian Kalista BOLT 8
Jaroslaw Afenkin SOLLERS CONSULTING 8
Karol Ślusarski MOBICA 7
Paweł Zarzycki MOBICA 7
Tytus Sawa SOLLERS CONSULTING 7
Michał Jurkiewicz CHEIL 6
pełne zestawienie
Elit asystent
Zbigniew Hanszke groupM 12
Dawid Lebieda ACCENTURE 6
Jakub Prus ACCENTURE 6
Aleksander Krawczyk C.H. ROBINSON 6
Patryk Kraszewski ACCENTURE 5
Grzesiek Soszyński MOBICA 5
Mateusz Porębski SOLLERS CONSULTING 5
Tomasz Dobrzeniecki groupM 4
Roberto Perretto ASTEK Polska 4
Tytus Sawa SOLLERS CONSULTING 4
pełne zestawienie
Elit kanadyjczyk
Zbigniew Hanszke groupM 22
Sebastian Konieczny groupM 19
Dawid Lebieda ACCENTURE 18
Jakub Prus ACCENTURE 11
Tytus Sawa SOLLERS CONSULTING 11
Jaroslaw Afenkin SOLLERS CONSULTING 10
Paweł Zarzycki MOBICA 9
Roberto Perretto ASTEK Polska 9
Damian Kalista BOLT 9
Tomasz Dobrzeniecki groupM 8
pełne zestawienie
Elit fairplay