• Dzień: 08.10.2019, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

+ To był niesamowity powrót piłkarzy MOBICA. Mimo przegrywania do 30 minuty 1:4 walczyli do końca i to się opłaciło. Dwa trafienia w ostatniej minucie widowiska zapewniło drugie zwycięstwo w sezonie JESIEŃ 2019
+ Bramkę marzenie zanotował Karol Ślusarski, który bezpośrednio z rzutu wolnego zmieścił piłkę w siatce rywala. Tym trafieniem wzbudził wolę zwycięstwa w drużynie i rozpoczął wielki comeback drużyny MOBICA

- Mimo końcowych emocji, początek spotkania nie był zbyt ciekawy. Pierwszy celny strzał wykonał Robert Warda dopiero w 7. minucie

NAGRANIE Z MECZU

Pod koniec pierwszej połowy dał sygnał swojej drużynie do odrabiania strat - strzałem z połowy boiska zdobył bramkę do szatni. 3 minuty przed końcem zanotował kontaktowe trafienie. Dyrygował grą swojej drużyny, co poskutkowało wymarzonym zwycięstwem!