• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 04.12.2019, Środa
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

+ Wynik 6:1 po pierwszej połowie w wielu przypadkach zwiastuje poddanie się drużyny przeciwnej i spokojne dogranie meczu. Ta zasada nie dotyczy OFFICE TEAM, którzy w drugiej częsci spotkania dominowali na boisku i niewiele zabrakło, aby sprawili ogromną sensację wyrównując stan meczu. Taka postawa powinna być przykładem dla wszystkich drużyn występujących w lidze
+ Pierwsza połówka spotkania to był popis drużyny BIC. Długopisy objęły prowadzenie już w pierwszej minucie, dokładając jeszcze pięć bramek. Duża w tym zasługa Roberta Kloca, który brylował do przerwy

- Szkoda, że piłkarze OFFICE TEAM przespali pierwszą połowę. Gdyby wynik do przerwy byłbym mniejszy, spokojnie walczyliby o zwycięstwo
- Mało zmian w obydwu drużynach, co zmniejszyło tempo gry, zawodnicy byli już podmęczeni w końcówce

NAGRANIE Z MECZU

Cała drużyna BIC starała się na boisku i zagrała dobre zawody, jednak to gra Jarka zasługuje na największe wyróżnienie. Oprócz trzech bramek i dwóch asyst był aktywnym zawodnikiem i koledzy często korzystali z jego nieprzeciętnych umiejętnosci. Bardzo dobre spotkania tego gracza.