• Dzień: 11.03.2020, Środa
  • Godzina: 20:50
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Marcin

+ HRK mocne z przodu. Nie mają problemów z ofensywą, a strzelanie bramkek przychodzi im z łatwością. W drugiej połowie znacznie odskoczyli rywalom i mecz skończył się różnicą 3 bramek. Bramkarz nie miał dużo roboty, a to zasługa dobrej obrony Pomarańczowych. Headhunterzy przejęli środek pola i wyprowadzali cios za ciosem. Dzisiaj zadali ich aż 7
+ W ekipie ETERNIS wyróżniającą się postacią był Borys Ostapenko. Próbował rozruszać ofensywę Granatowych, ciągle szukał otwierających podań i podejmował odważne, lecz skuteczne dryblingi. Ewidentnie najbardziej kreatywny gracz ETERNISU w tym spotkaniu. Popisał się super przeglądem pola, posyłając fantastyczne podanie prostopadłe do Mateusza Budzicha przy pierwszym golu

- Można zarzucić Granatowym małą liczbę dogodnych sytuacji na zdobycie bramki. Oddali kilkanaście niecelnych strzałów i trochę mniej tych w światło bramki. Dobrze zaczęli spotkanie, utrzymywał się nawet wynik remisowy 2:2, ale potem coś się zepsuło. Gra obronna posypała się, a ofensywa przyspała. Mało ruchu w ataku pozycyjnym nie pozwoliło na osiągnięcie lepszego wyniku

NAGRANIE Z MECZU

Dał popis dzisiejszego wieczora. Udało mu się strzelić aż 6 bramek w tym meczu. Hat-tricka zanotował już po 1 połowie spotkania. Bardzo ładną bramkę zdobył po uderzeniu z rzutu wolnego w 6. minucie na 1:1, gol na 2:1 po klepce z Grabowskim też niczego sobie! Wykorzystywał każdą sytuację na oddanie strzału i dobrze współpracował z kolegami. Również motywował ich do skupienia się na obronie w końcówce spotkania.