• Dzień: 11.03.2020, Środa
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Marcin

+ Ależ powrót BIC! Przegrywał 1:2 jeszcze w 38. minucie, kiedy to wzięli się do odrabiania strat. Zdobywali bramki na 2 minuty przed końcem i w ostatniej minucie spotkania. Szczególnej urody był gol na 3:2 dla drużyny BIC. Strzał praktycznie od własnej bramki równo z gwizdkiem kończącym spotkanie. Przepiękny lob i jeszcze piękniejsza euforia żółto-czarnych. Brawa za walkę!
+ BIC pokazał charakter. Takie mecze chce się oglądać. Walka do ostatniego gwizdka to jest definicja futbolu. Obie drużyny zagrały dobry mecz. Powalczyli w środku pola i przeprowadzili parę groźnych sytuacji. Pierwsza połowa dla ZDROFITU, druga, kluczowa, dla BIC.

- ZDROFIT wypuścił zwycięstwo z rąk. Prowadzili od 18, aż do 38 minuty. Wydawało się, że już dowiozą te 3 punkty do końca i wyprzedzą BIC w tabeli. Nic z tych rzecz! Zabrakło skupienia w końcówce. Najpierw pozwolili rywalowi na oddanie strzału z dalszej odległości, a potem postawili wszystko na jedną kartę i wyszli wyżej. Jak widać, nie popłaciło się

NAGRANIE Z MECZU

W dużej mierze ten wynik to jego zasługa. Oddał bardzo dobry, mierzony strzał po ziemi, który znalazł drogę do bramki Sebastiana Siekierki. Był to ważny gol wyrównujący, który dodał ekipie BIC wiatru w żagle na końcówkę spotkania. Dobrze kierował grą drużyny i nieźle ustawiał się w obronie. Ten mecz na pewno na duży, duży plus.