• Dzień: 04.06.2020, Czwartek
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

Dobra partia Ubezpieczycieli

+ Patrząc na mecze w obecnym sezonie OMS z drużynami z dolnej części tabeli, można było mieć obawy, że Czarni „przejadą się” po COMPENSIE. „Biało-Zieloni” rozegrali jednak bardzo solidne zawody, w których nie odstawali znacząco od oponentów. Początkowe minuty to wręcz ich przewaga na boisku przy Międzyparkowej
+ I właśnie to ten dobry początek Ubezpieczycieli udokumentowany bramką na 1:0 z 4. minuty rozjuszył faworytów. Kolejnych kilka minut to zdecydowanie szybsza i dokładniejsza gra OMS. Tak naprawdę to właśnie w tym okresie liderzy ELIT III Ligi wygrali to spotkanie, gdyż wypracowali dwubramkową przewagę, która nie zmniejszyła się już do końca rywalizacji

Dowódca na boisku. Podpowiadał kto, kiedy, gdzie ma się podłączyć do akcji ofensywnej, kto ma zostać bliżej własnego pola karnego. Ukierunkowywał partnerów na te elementy, będąc z piłką przy nodze, co najczęściej przynosiło skuteczne zagrania. Kapitalny mecz, jeśli chodzi o liczby – cztery asysty!