• Dzień: 13.02.2020, Czwartek
  • Godzina: 20:05
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Marcin

+ Najwyższe zwycięstwo: Mimo że piłkarze MENARD po raz trzeci w tym sezonie wygrywają, to po raz pierwszy robią to różnicą więcej niż jednej bramki. Kluczem do sukcesu były strzały zza pola karnego. W tej specjalizacji brylowali Marcin Biliniak oraz Paweł Szypulski. Ten pierwszy otworzył mecz podkręconym strzałem, z którym nie poradziłem sobie bramkarz Czarnych. Paweł natomiast pokazał jaką siłę ma w nodze pod koniec meczu. Dwukrotnie huknął z odległości kilkunastu metrów nie dając żadnych szans bramkarzowi. Inżynierowie dzięki temu zwycięstwu awansują na podium ELIT VII Ligi!
+ Zabójcza końcówka: W 31. minucie to Damian Kujawa strzelił swoją trzecią bramkę i podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 5:3. Piłkarze CHEIL byli pewni zwycięstwa, jednak Inżynierowie nie odpuścili i pokazali wolę walki i w efektowny sposób rozgromili rywala w ostatnich minutach. Dwie szybkie bramki w dwie minuty piłkarzy MENARD sprawiły, że jeszcze 7 minut przed końcem mieliśmy remis. Wtedy do akcji wkroczył weteran boisk ELIT Ligi, Przemysław Wyrzykowski. Najpierw cudowna asysta ze wznowienia zza linii bocznej, gdzie umieścił piłkę idealnie na głowę swojego kolegi, a następnie sam dobił rywala i ustalił wynik rywalizacji

- Role się odwróciły: Tydzień temu to zawodnicy CHEIL powrócili z dalekiej podróży i zremisowali mecz, mimo dużej straty po pierwszej połowie. W spotkaniu z MENARD zaczęli popełniać te same błędy co zawodnicy BOŚ BANKU tydzień temu. Doskonale wiedzieli, jak groźne są strzały z daleka rywali, jednak zostawiali dużo miejsca przed własnym polem karnym, co zemściło się na nich w samej końcówce spotkania

NAGRANIE Z MECZU

Oprócz solidnej postawy w obronie umiejętnie podłączał się do akcji ofensywnych. Jego dwie bomby w ostatnich dziesięciu minutach zapewniły zwycięstwo ekipie Inżynierów.