• Dzień: 10.03.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Marcin

+ AGFA dzięki temu zwycięstwu zbliżyła się do podium ELIT VII LIGI. Prowadzili 2:1 do przerwy, minutę po wznowieniu wynik już się podwoił na 4:2. Cały zespół AGFA zagrał dzisiaj na dobrym, równym poziomie. Każdy dołożył małą cegiełkę do tego sukcesu i drużyna pnie się w górę w tabeli
+ Bardzo fajny pojedynek strzelców: Grduszak kontra Jurkiewicz. Dzisiaj w tym pojedynku wygrał Grduszak - zarówno jeśli chodzi o mecz, jak i o zdobycze bramkowe. 5 bramek Grduszaka do 3 bramek Jurkiewicza. Generalna klasyfikacja strzelców też jest ciekawa - Grduszak pierwszy z 21 trafieniami, Jurkiewicz tuż za nim z 18

- CHEIL zabrakło chyba zdecydowania w rzuceniu wszystkich sił do ataku. Zawsze, gdy zbliżali się do korzystnego dla nich wyniku, rywale znowu zadawali cios i straty trzeba było odrabiać od nowa. Jurkiewicz starał się dogonić wynik, lecz nic z tego: AGFA dzisiaj była bardziej skuteczna i to ona odniosła zwycięstwo

NAGRANIE Z MECZU

Rozstrzelał drużynę CHEIL. 5 bramek! Tak to robi prowadzący w zestawieniu strzelców Piotr Grduszak. Dwa razy wykonywał rzut karny: raz dobił swój strzał, za drugim trafił bezpośrednio. Pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Z taką formą nie wiadomo, czy ktoś jest w stanie go dogonić.