• Dzień: 10.03.2020, Wtorek
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Marcin

+ Bardzo wyrównane spotkanie. Oba zespoły dobrze popracowały w obronie. Nie dopuszczały ofensyw przeciwników do własnej bramki. Świadczy o tym wynik - 0:0 do przerwy i 1:1 w całym meczu. Dwie drużyny wykonały żelazną pracę, która przyniosła efekt w postaci podziału puntków
+ Mecz na szczycie na remis. Było widać zaangażowanie obu drużyn w ten mecz. Każdy zawodnik miał jakiś wkład w końcowy rezultat tego meczu. W tym spotkaniu nie było jasnego faworyta, zarówno MENARD jak i ASTEK POLSKA mogli zwyciężyć. Tak więc walka o fotel lidera trwa dalej, a różnica w tabeli to jeden punkt więcej na korzyść ASTEK POLSKA

- Oba zespoły bały się bardziej odważnie zaatakować. W 1 połowie tego meczu było mało sytuacji bramkowych, a co za tym idzie, mało strzałów. Gra toczyła się bardziej w środku pola. Czasem miało się wrażenie, że piłka za wolno przemieszcza się od jednego do drugiego zawodnika. Zabrakło trochę zdecydowania i podejmowania kluczowych decyzji

NAGRANIE Z MECZU

To dzięki jego akcji ASTEK POLSKA zdołało wyrównać. Bardzo ładnie zmylił rywala balansem ciała, a następnie wyłożył piłkę Wierzchowskiemu. Przez cały mecz próbował rozerwać szczelną defensywę rywali, ciągnął ofensywę swojego zespołu. Widać było u niego ciąg na bramkę.