• Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Grzegorz

+ oba zespoły wystąpiły w swoich najsilniejszych składach pokazując piękne, wyszczuplające stroje koloru czarnego J
+ InPost po tym występie absolutnie pokazuje „chcemy być na podium!” Dynamika i „odejście” Łukasza Komara – Patryka Radzika – Rafała Wlazło zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie, szczególnie na –momentami- bezradnych Samochodziarzy
+ o ile pierwsza połowa to ciekawe acz jednostronne widowisko, to druga część gry (1:1) była wyrównana i stała na rewelacyjnym poziomie! Samochodziarze po kilku ostrzejszych słowach w przerwie, szybko się zregenerowali i pokazali piłkarski pazur, za który należą się brawa i szacunek
+ Łukasz Skwarko wśród Czarnych Koszul wyróżnił się kilkoma próbami – zrywami, po których serce zabiło szybciej. Potrafi przyjąć kierunkowo z rywalem na plecach i celnie strzelić .Trzeba jednak oddać, że rywali byli tego wieczora niezwykle szybcy często w ostatnim momencie stawiając nogę i blokując strzały

- Marcin Zadrożny nie nadążał w obronie uciekając się do trzech przewinień. Swoją impulsywnością zburzył sielankową atmosferę kolegom. Więcej pozytywnych podpowiedzi - mniej autodestrukcji

Lechu to lewy obrońca, co tydzień biegający z dużym bagażem firmowych obowiązków w głowie. Mimo tego zostawia kolejne cele zawodowe i wybiega na murawę idealnie się wyłączając oraz skupiając na celach sportowych. Kapitan, mentor oraz ciekawy autorytet do naśladowania. Oprócz tego naprawdę dobry gracz! Wzór, nie człowiek :)