• Dzień: 23.04.2019, Wtorek
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B
  • Sędzia: Grzegorz

+ Po 8 minutach wzajemnej wybijanki, precyzyjnym długim podaniem popisał się Szypulski, który w zasadzie ustrzelił w głowę Piotra Ziółkowskiego. Bramkarz zmylony, piłka w siatce – 0:1
+ W 16. minucie ładną, zespołową akcję przeprowadzili zawodnicy GHELAMCO. Wojtek Mitkowski sklepał z Radkiem Żdżarskim, ale ten pierwszy minimalnie spudłował z 3 metrów. 60 sekund później identyczna akcja wymienionej dwójki, ale tym razem finalizował ją Radek i się nie pomylił
+ W drugiej połowie wiele razy ciężar gry na siebie brali Patryk Niezgódka i Paweł Szypulski, ale i jednemu i drugiemu brakował więcej zimnej krwi. To samo dotyczyło Ziółkowskiego, który z 3 metrów, mając przed sobą całą bramkę, trafił w słupek
+ Końcówka tego spotkania przyniosła emocje. W 32. strzelanie rozpoczęli Czerwoni. Aktywny w ostatnich minutach Ruszczyk dograł do Bilinika, który wykorzystał dobre podanie. Po chwili Ruszczyk sam sfinalizował akcję Najafova. Czarni odpowiedzieli trafieniem kapitana, Janusza Żółkiewskiego i do końca spotkania mieliśmy fajne widowisko

- Święta Wielkanocne chyba mocno udzieliły się inżynierom z GHELAMCO. Nie mieli zbyt wiele zapału do biegania, przez co długimi momentami jakość widowiska spadała
- To spotkanie to był istny ping-pong. Piłka odbijała się od wszystkich części ciała, od zawodnika Czerwonych do zawodnika Czarnych i z powrotem. Długimi okresami latała w powietrzu, a kilku zawodników miało problemy z jej trafieniem. Jak to mówi klasyk – „Ekstraklasa wróciła”

Dzielił i rządził w środkowej strefie boiska oraz wypracował 3 bramki dla swojej drużny. W 8. minucie asystował przy bramce Ziółkowskiego, która otworzyła wynik, a minutę później sam trafił do siatki. Asystował również na początku drugiej połowy, co pokazuje, że w ważnych momentach jest tam gdzie być powinien.