• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 24.06.2019, Poniedziałek
  • Godzina: 20:50
  • Obiekt: POLONIA, sektor D

+ Po dwóch porażkach z rzędu drużynie Randstad udało się przełamać złą passę i odnieść wysokie zwycięstwo, zapewniając sobie w ostateczności miejsce w środkowej części tabeli – to dobry wynik jak na debiutantów!
+ Warto podkreślić świetną formę najlepszego strzelca drużyny Niebieskich, Roberta Wardy, który dopisuje 4 gole do swojego dorobku strzeleckiego, jak również Kamila Długołęckiego, który zdobył swojego pierwszego hat-tricka w tym sezonie!
+ Pochwalić należy również bramkarza ekipy Niebieskich, który zaliczył dziś kilka trudnych interwencji i był bardzo bliski utrzymania czystego konta

- GHELAMCO zdecydowanie zabrakło skuteczności w finalizacji akcji, pomimo kilku dobrych sytuacji bramkowych
- Do 17. minuty wydawać by się mogło, że rezultat 1:3 jest w zasięgu Architektów, jednak kolejne bramki piłkarzy RANDSTAD potwierdziły ich lepszą dyspozycję

Pierwszą połowę kończył mając na koncie tylko jedną bramkę, ale w drugiej odpalił prawdziwe „turbo” i zdołał ustrzelić trzy kolejne. Co za zawodnik! Ależ kopyto!