Zapisz się
Liga
Wyniki
Video
Drużyny
O Nas
Kontakt
Nawigacja (x)
Zapisz się
Liga
Wyniki
Video
Drużyny
O Nas
Kontakt
PL
EN
Liga
Artykuły
Klasyfikacje
Archiwum
Obiekty
Regulamin
Nawigacja (x)
Artykuły
Klasyfikacje
Archiwum
Obiekty
Regulamin
O nas
O ELIT LIDZE
Nawigacja (x)
O ELIT LIDZE
Wyniki
ELIT I liga
ELIT II liga
ELIT III liga
ELIT IV liga
ELIT V liga
ELIT VI liga
ELIT VII liga
ELIT VIII liga
ELIT IX liga
ELIT X liga
Oferta
Liga
Zapisz się
Sklep piłkarski
Nawigacja (x)
Liga
Zapisz się
Sklep piłkarski
ELIT I liga
ELIT II liga
ELIT III liga
ELIT IV liga
ELIT V liga
ELIT VI liga
ELIT VII liga
ELIT VIII liga
ELIT IX liga
ELIT X liga
Ostatnie wyniki
ELIT I liga
FC IMPULS
-
Fizjoterapia Polska
0:8
więcej
FC OTAMANY
-
EKO-RAFF
8:2
więcej
KSI Retail
-
Deloitte
2:9
więcej
EKO-RAFF
-
Fizjoterapia Polska
2:6
więcej
Deloitte
-
Bękarty Warszawy
5:0
więcej
ELIT II liga
Lynx & Mokuzai Collaboration
-
PAŻP
13:4
więcej
OVB Warszawa
-
Tartak Talentów
3:6
więcej
ACCENTURE
-
AROMASE
8:5
więcej
Fanatycy Futbolu
-
InPost
2:1
więcej
EsKadra
-
MARGERITA Team
12:8
więcej
ELIT III liga
PIT-RADWAR
-
ZDROFIT
5:12
więcej
PROFESJONALNE FINANSE
-
ETERNIS
1:5
więcej
AMAZON
-
AZS WIT
4:6
więcej
ORA Warszawa
-
Group One
4:1
więcej
JAR-JAN
-
PZU Sport Team
3:2
więcej
ELIT IV liga
PJM
-
BOŚ BANK
1:5
więcej
PHILIP MORRIS
-
ADROG Team
0:5
więcej
VeloBank
-
Ebury Polska
6:9
więcej
AVIATOR
-
PLL LOT
1:8
więcej
LINK4
-
SCHIESSL
3:1
więcej
ELIT V liga
EKO RAFF II
-
REGENERUJ.pl
8:3
więcej
HIT
-
SOHO
5:3
więcej
MATCH TRADE
-
LOTnik Warszawa
6:5
więcej
REGENERUJ.pl
-
SOHO
4:4
więcej
LOTnik Warszawa
-
HIT
6:3
więcej
ELIT VI liga
OCHOCKA FERAJNA
-
ODKUCHNI.co
11:1
więcej
ELEKTROWOŹNIAK
-
FC HIMARS
8:2
więcej
ELEKTROWOŹNIAK
-
Kukuła Disco
5:0
więcej
ODKUCHNI.co
-
ORTOPEDZI
2:6
więcej
Fundacja Serce Dziecka
-
KTS ZESZŁO
3:6
więcej
ELIT VII liga
WEDEL
-
NAVIGAL
5:5
więcej
ETERNIS Księgowość
-
INTER CARS IT
6:1
więcej
CBS WARSAW
-
BAWARIA MOTORS
6:3
więcej
PHILIPS
-
LINKTIS
0:8
więcej
LINGARO
-
PREDATOR
3:5
więcej
ELIT VIII liga
SIKA Poland
-
MAZOWSZE Serce Polski
4:3
więcej
CERTBUD
-
CSWP Audyt
1:5
więcej
Instytut Lotnictwa
-
KERPRO
4:4
więcej
Teleperformance
-
TEFAL
1:4
więcej
JTI GBS
-
X-Trade Brokers
3:3
więcej
ELIT IX liga
Nat West
-
LOTAMS
1:4
więcej
IBERION
-
AVON
9:2
więcej
HTH Recruitment
-
Havas Media
8:3
więcej
ALLIANZ Trade
-
AGFA
1:5
więcej
PKO Finat
-
MONDELEZ Polska
2:5
więcej
ELIT X liga
direct4energy
-
AstraZeneca
3:12
więcej
MILLE SAPORI
-
ONWELO
5:7
więcej
ARCADIS
-
BAXTER FC
1:3
więcej
BROOKFIELD
-
METTLER TOLEDO
5:4
więcej
NEAUVIA
-
BAT DBS
8:4
więcej
Nadchodzące spotkania
ELIT I liga
20.03.2024,
Środa 19:55
FC IMPULS
-
FC OTAMANY
więcej
20.03.2024,
Środa 20:40
Bękarty Warszawy
-
MITRA
więcej
20.03.2024,
Środa 20:40
FC IMPULS II
-
Deloitte
więcej
20.03.2024,
Środa 21:25
KSI Retail
-
FC GALICIA
więcej
20.03.2024,
Środa 21:25
Green Hills Investment
-
EKO-RAFF
więcej
ELIT II liga
20.03.2024,
Środa 19:55
MARGERITA Team
-
PAŻP
więcej
20.03.2024,
Środa 19:55
AROMASE
-
DAISAN FBG
więcej
20.03.2024,
Środa 20:40
InPost
-
EsKadra
więcej
20.03.2024,
Środa 21:25
Fanatycy Futbolu
-
ACCENTURE
więcej
20.03.2024,
Środa 22:10
Tartak Talentów
-
Lynx & Mokuzai Collaboration
więcej
ELIT III liga
21.03.2024,
Czwartek 19:55
JAR-JAN
-
PIT-RADWAR
więcej
21.03.2024,
Czwartek 20:40
PZU Sport Team
-
AMAZON
więcej
21.03.2024,
Czwartek 21:25
RETRO SQUAD
-
PROFESJONALNE FINANSE
więcej
21.03.2024,
Czwartek 21:25
AZS WIT
-
Group One
więcej
21.03.2024,
Czwartek 22:10
Czarno Na Białym
-
ORA Warszawa
więcej
ELIT IV liga
21.03.2024,
Czwartek 19:55
groupM
-
VeloBank
więcej
21.03.2024,
Czwartek 19:55
BOŚ BANK
-
AVIATOR
więcej
21.03.2024,
Czwartek 20:40
Ebury Polska
-
LINK4
więcej
21.03.2024,
Czwartek 20:40
ADROG Team
-
PLL LOT
więcej
21.03.2024,
Czwartek 21:25
PHILIP MORRIS
-
BGK
więcej
ELIT V liga
28.03.2024,
Czwartek
REGENERUJ.pl
-
HIT
więcej
28.03.2024,
Czwartek
SOHO
-
MATCH TRADE
więcej
28.03.2024,
Czwartek
LOTnik Warszawa
-
EKO RAFF II
więcej
04.04.2024,
Czwartek 19:55
MATCH TRADE
-
HIT
więcej
04.04.2024,
Czwartek 20:40
LOTnik Warszawa
-
REGENERUJ.pl
więcej
ELIT VI liga
19.03.2024,
Wtorek 21:25
STARA GWARDIA
-
OCHOCKA FERAJNA
więcej
26.03.2024,
Wtorek 19:55
FC HIMARS
-
WikiZOO.pl
więcej
26.03.2024,
Wtorek 19:55
KTS ZESZŁO
-
LAGA BONITO
więcej
26.03.2024,
Wtorek 20:40
ORTOPEDZI
-
STARA GWARDIA
więcej
26.03.2024,
Wtorek 20:40
OCHOCKA FERAJNA
-
Fundacja Serce Dziecka
więcej
ELIT VII liga
19.03.2024,
Wtorek 19:55
ELANCO
-
LINGARO
więcej
19.03.2024,
Wtorek 20:40
LINKTIS
-
nussknacker.io
więcej
19.03.2024,
Wtorek 21:25
CBS WARSAW
-
WEDEL
więcej
19.03.2024,
Wtorek 21:25
INTER CARS IT
-
PHILIPS
więcej
19.03.2024,
Wtorek 22:10
NAVIGAL
-
ETERNIS Księgowość
więcej
ELIT VIII liga
19.03.2024,
Wtorek 19:55
CSWP Audyt
-
JTI GBS
więcej
19.03.2024,
Wtorek 19:55
X-Trade Brokers
-
ARVAL United
więcej
19.03.2024,
Wtorek 20:40
Instytut Lotnictwa
-
SIKA Poland
więcej
19.03.2024,
Wtorek 20:40
JURA Poland
-
MAZOWSZE Serce Polski
więcej
19.03.2024,
Wtorek 21:25
KERPRO
-
Teleperformance
więcej
ELIT IX liga
25.03.2024,
Poniedziałek 19:55
PKO Finat
-
LeasePlan
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 19:55
Nat West
-
AGFA
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 20:40
ALLIANZ Trade
-
Havas Media
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 20:40
IBERION
-
LOTAMS
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 21:25
netcompany
-
HTH Recruitment
więcej
ELIT X liga
25.03.2024,
Poniedziałek 19:55
AstraZeneca
-
NEAUVIA
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 20:40
ARCADIS
-
MILLE SAPORI
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 21:25
ONWELO
-
direct4energy
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 21:25
STANLEY B&D
-
BROOKFIELD
więcej
25.03.2024,
Poniedziałek 22:10
BAT DBS
-
POLSAT MEDIA
więcej
Najlepsi zawodnicy
ELIT Strzelec
ELIT asystent
ELIT bramkarz
ELIT Kanadyjczyk
ELIT MVP meczu
ELIT MVP drużyny
ELIT Strzelec
Dominik Gąska
BAXTER FC
34
ELIT X liga
Kamil Kacperczyk
IBERION
29
ELIT IX liga
Bilal El Mzouri
AstraZeneca
29
ELIT X liga
Michał Grochalski
PAŻP
26
ELIT II liga
Mateusz Najder
ONWELO
25
ELIT X liga
Kacper Karaban
ONWELO
24
ELIT X liga
Przemek Piekarz
ZDROFIT
24
ELIT III liga
Piotr Onopiuk
PKO Finat
22
ELIT IX liga
Bartek Kwiatkowski
ZDROFIT
22
ELIT III liga
Zakharii Mor
FC GALICIA
22
ELIT I liga
Mateusz Olszak
Deloitte
20
ELIT I liga
Rafał Matyjaszczyk
NikoDOM Nieruchomości
20
ELIT VI liga
Michał Kołodko
METTLER TOLEDO
19
ELIT X liga
Bartosz Bobrowski
EsKadra
19
ELIT II liga
Tomasz Kotko
PZU Sport Team
19
ELIT III liga
Filip Olender
TEFAL
19
ELIT VIII liga
Arkadiusz Łapczyński
EKO RAFF II
19
ELIT V liga
Bartosz Dźwigulski
LINKTIS
18
ELIT VII liga
Michał Matyja
NEAUVIA
17
ELIT X liga
Bruno Martins
BAXTER FC
17
ELIT X liga
Jan Jabłoński
ACCENTURE
17
ELIT II liga
Alexander Jaskólski
AGFA
17
ELIT IX liga
Rafał Abramczuk
Czarno Na Białym
17
ELIT III liga
Krystian Przyborowski
Lynx & Mokuzai Collaboration
17
ELIT II liga
Andrii Rybalko
SOHO
16
ELIT V liga
Piotr Grduszak
AGFA
15
ELIT IX liga
Radosław Szustek
DAISAN FBG
15
ELIT II liga
Oleh Martsyniuk
ELEKTROWOŹNIAK
15
ELIT VI liga
Łukasz Jaroń
LAGA BONITO
15
ELIT VI liga
Adrian Cypcar
LINGARO
15
ELIT VII liga
Bartłomiej Świder
Teleperformance
14
ELIT VIII liga
Vitalii Yakovenko
FC OTAMANY
14
ELIT I liga
Kamil Czyżak
Green Hills Investment
14
ELIT I liga
Alex Kallaur
AMAZON
14
ELIT III liga
Łukasz Wirski
NikoDOM Nieruchomości
14
ELIT VI liga
Karol Bujalski
PJM
14
ELIT IV liga
Marek Mieszko
Fizjoterapia Polska
14
ELIT I liga
Jeremi Szymański
STANLEY B&D
14
ELIT X liga
Grzegorz Rozłucki
LeasePlan
13
ELIT IX liga
Wojciech Nowakowski
netcompany
13
ELIT IX liga
Darek Rolak
KSI Retail
13
ELIT I liga
Krystian Nowakowski
MITRA
13
ELIT I liga
Karol Bujalski
SIKA Poland
13
ELIT VIII liga
Karol Bujalski
AZS WIT
13
ELIT III liga
Filip Olender
Havas Media
12
ELIT IX liga
Jakub Woźnicki
ARVAL United
12
ELIT VIII liga
Marek Jędrasiewicz
INTER CARS IT
12
ELIT VII liga
Damian Starosta
CBS WARSAW
12
ELIT VII liga
Mariusz Wojciechowski
IT SOLUTION FACTOR
12
ELIT I liga
Jakub Jóźwiak
ETERNIS
12
ELIT III liga
Karol Krogulec
Group One
12
ELIT III liga
Dawid Wojdyna
PZU Sport Team
12
ELIT III liga
Marcin Taras
JAR-JAN
12
ELIT III liga
Tomasz Mikołajczyk
BOŚ BANK
12
ELIT IV liga
Michał Getka
Fundacja Serce Dziecka
12
ELIT VI liga
Dominik Karaszewski
NikoDOM Nieruchomości
12
ELIT VI liga
Paweł Madej
PHILIP MORRIS
12
ELIT IV liga
Denis Kuzmenko
Ebury Polska
12
ELIT IV liga
Wojciech Maciejak
AVON
11
ELIT IX liga
Krystian Kutnik
Instytut Lotnictwa
11
ELIT VIII liga
Hubert Ściegienny
LINKTIS
11
ELIT VII liga
Grzegorz Goliszewski
ETERNIS Księgowość
11
ELIT VII liga
Michał Dąbrowski
ARVAL United
11
ELIT VIII liga
Filip Domagalski
ORA Warszawa
11
ELIT III liga
Tomasz Mozga
BGK
11
ELIT IV liga
Kacper Trzebiński
SCHIESSL
11
ELIT IV liga
Leon Sobota
PKO Finat
11
ELIT IX liga
Vasyl Baibukh
ELEKTROWOŹNIAK
11
ELIT VI liga
Ivan Kosovych
FC IMPULS
11
ELIT I liga
Michał Siejka
SOHO
11
ELIT V liga
Michał Rutkowski
LOTAMS
10
ELIT IX liga
Piotr Kozak
HTH Recruitment
10
ELIT IX liga
Adam Dziurny
direct4energy
10
ELIT X liga
Bartek Strzałek
CERTBUD
10
ELIT VIII liga
Michał Ciepliński
PREDATOR
10
ELIT VII liga
A Sychevski
EsKadra
10
ELIT II liga
Norbert Bormański
OVB Warszawa
10
ELIT II liga
Mikołaj Pekowski
InPost
10
ELIT II liga
Mateusz Kocur
KSI Retail
10
ELIT I liga
Adrian Kazimierczak
EKO-RAFF
10
ELIT I liga
Mikołaj Pekowski
Green Hills Investment
10
ELIT I liga
Marcin Fotyga
Czarno Na Białym
10
ELIT III liga
Krzysztof Tomaszewski
PIT-RADWAR
10
ELIT III liga
Michał Dotka
AVIATOR
10
ELIT IV liga
Bartek Sypuła
AVIATOR
10
ELIT IV liga
Piotr Wawrzyniec
BOŚ BANK
10
ELIT IV liga
Arkadiusz Chrostowski
KTS ZESZŁO
10
ELIT VI liga
Kamil Kacperczyk
TEFAL
10
ELIT VIII liga
Andrii Dutchak
FC IMPULS II
10
ELIT I liga
Jakub Witkowski
NikoDOM Nieruchomości
10
ELIT VI liga
Dawid Lipski
MATCH TRADE
10
ELIT V liga
Max Bodniuk
ADROG Team
10
ELIT IV liga
Maciej Augustyńczyk
EKO-RAFF
10
ELIT I liga
Rafał Szcząchor
ARCADIS
9
ELIT X liga
Jon Blanco
AstraZeneca
9
ELIT X liga
Sławomir Lebiedowicz
STANLEY B&D
9
ELIT X liga
Bartosz Dzikowski
ELANCO
9
ELIT VII liga
Patryk Obłoza
BAWARIA MOTORS
9
ELIT VII liga
Jakub Krawczyk
JTI GBS
9
ELIT VIII liga
Janek Jabłoński
PREDATOR
9
ELIT VII liga
Pełne zestawienie
ELIT asystent
Bruno Martins
BAXTER FC
16
ELIT X liga
Jakub Grzelak
PAŻP
15
ELIT II liga
Łukasz Wirski
NikoDOM Nieruchomości
15
ELIT VI liga
Rafał Wielądek
EsKadra
14
ELIT II liga
Leon Sobota
PKO Finat
14
ELIT IX liga
Yurii Radkevych
ELEKTROWOŹNIAK
14
ELIT VI liga
Przemek Piekarz
ZDROFIT
14
ELIT III liga
Karol Bujalski
PJM
14
ELIT IV liga
Michał Grochalski
PAŻP
13
ELIT II liga
Karol Kopeć
STARA GWARDIA
13
ELIT VI liga
Mateusz Najder
ONWELO
12
ELIT X liga
Grzegorz Himkowski
CBS WARSAW
12
ELIT VII liga
Jakub Jóźwiak
ETERNIS
12
ELIT III liga
Karol Bujalski
AZS WIT
12
ELIT III liga
Bilal El Mzouri
AstraZeneca
11
ELIT X liga
Vitalii Yakovenko
FC OTAMANY
11
ELIT I liga
Arkadiusz Chojnowski
MONDELEZ Polska
11
ELIT IX liga
Adrian Nadratowski
MATCH TRADE
11
ELIT V liga
Piotr Grduszak
AGFA
10
ELIT IX liga
Juan Sanz
AGFA
10
ELIT IX liga
Patryk Raczyński
PZU Sport Team
10
ELIT III liga
Rafał Dobrosz
JAR-JAN
10
ELIT III liga
Rafał Matyjaszczyk
NikoDOM Nieruchomości
10
ELIT VI liga
Piotr Cichocki
SOHO
10
ELIT V liga
Krystian Przyborowski
Lynx & Mokuzai Collaboration
10
ELIT II liga
Jakub Bałachowski
ARCADIS
9
ELIT X liga
Rafał Wlazło
InPost
9
ELIT II liga
Robert Nowak
Deloitte
9
ELIT I liga
Dawid Wojdyna
PZU Sport Team
9
ELIT III liga
Paweł Witek
TEFAL
9
ELIT VIII liga
Krzysztof Wiśniewski
SOHO
9
ELIT V liga
Hubert Czady
NikoDOM Nieruchomości
9
ELIT VI liga
Oskar Kwapisz
OCHOCKA FERAJNA
9
ELIT VI liga
Jeremi Szymański
STANLEY B&D
9
ELIT X liga
Wojciech Kmieć
ONWELO
8
ELIT X liga
Błażej Jaszczyk
MONDELEZ Polska
8
ELIT IX liga
Rafał Rydzyński
STANLEY B&D
8
ELIT X liga
Krystian Gwiazda
KERPRO
8
ELIT VIII liga
Hubert Malinowski
ARVAL United
8
ELIT VIII liga
Patryk Gorzycki
Teleperformance
8
ELIT VIII liga
Grzegorz Zaleski
OVB Warszawa
8
ELIT II liga
Zbigniew Hanszke
Czarno Na Białym
8
ELIT III liga
Paweł Kulik
Czarno Na Białym
8
ELIT III liga
Adrian Nadratowski
ORTOPEDZI
8
ELIT VI liga
Andrii Dutchak
FC IMPULS II
8
ELIT I liga
Kamil Jurga
MITRA
8
ELIT I liga
Michał Matyja
NEAUVIA
7
ELIT X liga
Kacper Pawłowski
ONWELO
7
ELIT X liga
Piotr Onopiuk
PKO Finat
7
ELIT IX liga
Marian Urbański
PKO Finat
7
ELIT IX liga
Marcin Krzysztoń
HTH Recruitment
7
ELIT IX liga
Tomasz Sucharski
BAXTER FC
7
ELIT X liga
Dominik Gąska
BAXTER FC
7
ELIT X liga
Baran Sayan
Nat West
7
ELIT IX liga
Krystian Kutnik
Instytut Lotnictwa
7
ELIT VIII liga
Michał Kołodko
METTLER TOLEDO
7
ELIT X liga
Bartosz Dzikowski
ELANCO
7
ELIT VII liga
Hubert Ściegienny
LINKTIS
7
ELIT VII liga
Rafał Koziołek
KERPRO
7
ELIT VIII liga
Jakub Woźnicki
ARVAL United
7
ELIT VIII liga
Bartek Kanarek
JURA Poland
7
ELIT VIII liga
Łukasz Komar
InPost
7
ELIT II liga
Mateusz Wilk
Tartak Talentów
7
ELIT II liga
Wiktor Kruczyński
AROMASE
7
ELIT II liga
Konstiantyn Didenko
FC OTAMANY
7
ELIT I liga
Michał Marzec
KSI Retail
7
ELIT I liga
Maciej Sidorowicz
IT SOLUTION FACTOR
7
ELIT I liga
Mikołaj Pekowski
Green Hills Investment
7
ELIT I liga
Andrzej Sadecki
PROFESJONALNE FINANSE
7
ELIT III liga
Ernest Jonak
PZU Sport Team
7
ELIT III liga
Jakub Marciniak
PKO Finat
7
ELIT IX liga
Mateusz Kacprzak
ONWELO
7
ELIT X liga
Arkadiusz Chrostowski
KTS ZESZŁO
7
ELIT VI liga
Karol Siembor
LAGA BONITO
7
ELIT VI liga
Cristian Makarski
ORTOPEDZI
7
ELIT VI liga
Shokhrukh Saidakhmedov
FC HIMARS
7
ELIT VI liga
Radosław Wiśniewski
Fanatycy Futbolu
7
ELIT II liga
Jakub Kościelniak
Fundacja Serce Dziecka
7
ELIT VI liga
Karol Bujalski
SIKA Poland
7
ELIT VIII liga
Arkadiusz Łapczyński
EKO RAFF II
7
ELIT V liga
Dawid Lipski
MATCH TRADE
7
ELIT V liga
Paweł Jakimiec
ETERNIS Księgowość
7
ELIT VII liga
Dominik Karaszewski
NikoDOM Nieruchomości
7
ELIT VI liga
Paweł Madej
PHILIP MORRIS
7
ELIT IV liga
Szymon Kołecki
CSWP Audyt
7
ELIT VIII liga
Marcin Wiktoruk
ZDROFIT
7
ELIT III liga
Filip Olender
Havas Media
6
ELIT IX liga
Jon Blanco
AstraZeneca
6
ELIT X liga
Stanisław Rogala
AstraZeneca
6
ELIT X liga
Paweł Klaczyński
STANLEY B&D
6
ELIT X liga
Artur Morawski
LINKTIS
6
ELIT VII liga
Hubert Krzemiński
ETERNIS Księgowość
6
ELIT VII liga
Jakub Krawczyk
JTI GBS
6
ELIT VIII liga
Bartłomiej Świder
Teleperformance
6
ELIT VIII liga
Łukasz Ciołecki
nussknacker.io
6
ELIT VII liga
Jan Jabłoński
ACCENTURE
6
ELIT II liga
Piotr Gudelski
AROMASE
6
ELIT II liga
Sasha Zhuravets
AROMASE
6
ELIT II liga
Mateusz Olszak
Deloitte
6
ELIT I liga
Bartek Szymajda
Deloitte
6
ELIT I liga
Pełne zestawienie
ELIT bramkarz
Radosław Uchal
ORA Warszawa
100%
ELIT III liga
Michał Jakóbczak
PAŻP
100%
ELIT II liga
Artur Bujnowski
INTER CARS IT
100%
ELIT VII liga
Rafał Grzywacz
ETERNIS
100%
ELIT III liga
Jarosław Dusiński
AROMASE
100%
ELIT II liga
Marcin Porębski
groupM
100%
ELIT IV liga
Nazari Aleksiuk
Ebury Polska
100%
ELIT IV liga
Michał Pysk
LAGA BONITO
100%
ELIT VI liga
Mateusz Latuszek
DAISAN FBG
100%
ELIT II liga
Mateusz Prus
OVB Warszawa
96%
ELIT II liga
Alan Gwizdon
EKO RAFF II
94%
ELIT V liga
Kamil Kowalczyk
nussknacker.io
94%
ELIT VII liga
Dariusz Hanowicz
KTS ZESZŁO
93%
ELIT VI liga
Michał Kędzierski
VeloBank
93%
ELIT IV liga
Bartosz Drzewucki
Tartak Talentów
93%
ELIT II liga
Peter Gordon
ELANCO
92%
ELIT VII liga
Bartosz Darkowski
AGFA
91%
ELIT IX liga
Egor Golubko
FC HIMARS
91%
ELIT VI liga
Bartosz Drzewucki
MARGERITA Team
91%
ELIT II liga
Konrad Śliwiński
AZS WIT
91%
ELIT III liga
Michał Kijek
ALLIANZ Trade
90%
ELIT IX liga
Artur Pręgowski
InPost
89%
ELIT II liga
Tomasz Malczewski
PLL LOT
89%
ELIT IV liga
Radosław Lalak
VeloBank
89%
ELIT IV liga
Rodney Mutuke
Teleperformance
89%
ELIT VIII liga
Adrian Panek
PKO Finat
89%
ELIT IX liga
Sebastian Szewc
direct4energy
88%
ELIT X liga
Oleh Martsyniuk
FC GALICIA
88%
ELIT I liga
Tomasz Janowski
PKO Finat
88%
ELIT IX liga
Mateusz Latuszek
Czarno Na Białym
87%
ELIT III liga
Przemek Kucharski
SIKA Poland
86%
ELIT VIII liga
Marcin Pęszyński
BOŚ BANK
86%
ELIT IV liga
Michał Strecker
ORA Warszawa
86%
ELIT III liga
Damian Trojański
LOTAMS
86%
ELIT IX liga
Peter Gordon
BAXTER FC
86%
ELIT X liga
Paweł Antosik
Fizjoterapia Polska
86%
ELIT I liga
Rafał Tarnacki
ARVAL United
85%
ELIT VIII liga
Darek Pocztowski
TEFAL
85%
ELIT VIII liga
Sebastian Łukasik
DAISAN FBG
84%
ELIT II liga
Piotr Karpiński
Group One
84%
ELIT III liga
Karol Dębowski
ETERNIS
84%
ELIT III liga
Mateusz Błaszczyk
X-Trade Brokers
84%
ELIT VIII liga
Ignacy Rębiś
POLSAT MEDIA
84%
ELIT X liga
Przemysław Kosno
netcompany
84%
ELIT IX liga
Mateusz Prus
NikoDOM Nieruchomości
83%
ELIT VI liga
Dominik Kube
LOTAMS
83%
ELIT IX liga
Artur Shaliuk
JTI GBS
83%
ELIT VIII liga
Damian Cichy
LINGARO
83%
ELIT VII liga
Norbert Szałajski
ADROG Team
83%
ELIT IV liga
Szymon Staniszewski
ETERNIS
82%
ELIT III liga
Jakub Cygan
ALLIANZ Trade
82%
ELIT IX liga
Decio Cruz
AstraZeneca
82%
ELIT X liga
Przemek Pichor
PREDATOR
82%
ELIT VII liga
Tomasz Pietrzak
KSI Retail
82%
ELIT I liga
Kamil Podgórski
HTH Recruitment
81%
ELIT IX liga
Marcin Lorenc
RETRO SQUAD
81%
ELIT III liga
Jan Baczyński
groupM
81%
ELIT IV liga
Stanisław Makosz
NAVIGAL
81%
ELIT VII liga
Patryk Korycki
MITRA
81%
ELIT I liga
Łukasz Szczęsny
PHILIP MORRIS
81%
ELIT IV liga
Oleg Bortnyk
FC OTAMANY
81%
ELIT I liga
Tomasz Zaręba
OCHOCKA FERAJNA
80%
ELIT VI liga
Karol Wrzoskiewicz
Deloitte
80%
ELIT I liga
Rafał Kruszyna
LOTnik Warszawa
80%
ELIT V liga
Adrian Kakietek
SOHO
80%
ELIT V liga
Grzegorz Somla
PZU Sport Team
80%
ELIT III liga
Jakub Mezglewski
WEDEL
80%
ELIT VII liga
Jarosław Lubelski
STARA GWARDIA
80%
ELIT VI liga
Bartosz Jakubiel
LINK4
80%
ELIT IV liga
Dima Barabash
FC OTAMANY
80%
ELIT I liga
Adam Świerszcz
BGK
79%
ELIT IV liga
Piotr Mądry
PROFESJONALNE FINANSE
79%
ELIT III liga
Tomasz Noga
Instytut Lotnictwa
79%
ELIT VIII liga
Michał Zabielski
HIT
79%
ELIT V liga
Konrad Śliwiński
SCHIESSL
79%
ELIT IV liga
Przemek Czapiga
Fundacja Serce Dziecka
79%
ELIT VI liga
Jacek Ułasiuk
ORTOPEDZI
79%
ELIT VI liga
Mateusz Niemiec
MATCH TRADE
79%
ELIT V liga
Paweł Czaplicki
LOTnik Warszawa
79%
ELIT V liga
Nazari Romaniuk
ELEKTROWOŹNIAK
79%
ELIT VI liga
Przemek Mroczek
ARCADIS
79%
ELIT X liga
Marek Nowak
nussknacker.io
79%
ELIT VII liga
Michał Kamiński
BOŚ BANK
79%
ELIT IV liga
Paweł Wiśniewski
PROFESJONALNE FINANSE
78%
ELIT III liga
Arkadiusz Warpechowski
MONDELEZ Polska
78%
ELIT IX liga
Michał Staniszewski
Bękarty Warszawy
78%
ELIT I liga
Paweł Fic
Ebury Polska
78%
ELIT IV liga
Leszek Gallewicz
AZS WIT
78%
ELIT III liga
Kacper Kuszewski
LOTnik Warszawa
78%
ELIT V liga
Tomasz Malczewski
LOTnik Warszawa
78%
ELIT V liga
Artur Pręgowski
MAZOWSZE Serce Polski
77%
ELIT VIII liga
Dawid Sekuła
Teleperformance
77%
ELIT VIII liga
Mateusz Jaje-Mierzyński
BROOKFIELD
77%
ELIT X liga
Bartek Karwacki
RETRO SQUAD
77%
ELIT III liga
Adrian Kakietek
PHILIPS
77%
ELIT VII liga
Adam Ostrowski
METTLER TOLEDO
76%
ELIT X liga
Mateusz Mierzyński
CBS WARSAW
76%
ELIT VII liga
Kamil Kulczycki
Czarno Na Białym
76%
ELIT III liga
Marcin Wiktoruk
ZDROFIT
76%
ELIT III liga
Krzysztof Tomaszewski
IBERION
76%
ELIT IX liga
Pełne zestawienie
ELIT Kanadyjczyk
Dominik Gąska
BAXTER FC
41
ELIT X liga
Bilal El Mzouri
AstraZeneca
40
ELIT X liga
Michał Grochalski
PAŻP
39
ELIT II liga
Przemek Piekarz
ZDROFIT
38
ELIT III liga
Mateusz Najder
ONWELO
37
ELIT X liga
Kamil Kacperczyk
IBERION
34
ELIT IX liga
Bruno Martins
BAXTER FC
33
ELIT X liga
Rafał Matyjaszczyk
NikoDOM Nieruchomości
30
ELIT VI liga
Piotr Onopiuk
PKO Finat
29
ELIT IX liga
Łukasz Wirski
NikoDOM Nieruchomości
29
ELIT VI liga
Bartek Kwiatkowski
ZDROFIT
28
ELIT III liga
Karol Bujalski
PJM
28
ELIT IV liga
Kacper Karaban
ONWELO
27
ELIT X liga
Krystian Przyborowski
Lynx & Mokuzai Collaboration
27
ELIT II liga
Michał Kołodko
METTLER TOLEDO
26
ELIT X liga
Mateusz Olszak
Deloitte
26
ELIT I liga
Arkadiusz Łapczyński
EKO RAFF II
26
ELIT V liga
Piotr Grduszak
AGFA
25
ELIT IX liga
Vitalii Yakovenko
FC OTAMANY
25
ELIT I liga
Leon Sobota
PKO Finat
25
ELIT IX liga
Filip Olender
TEFAL
25
ELIT VIII liga
Zakharii Mor
FC GALICIA
25
ELIT I liga
Karol Bujalski
AZS WIT
25
ELIT III liga
Michał Matyja
NEAUVIA
24
ELIT X liga
Jakub Jóźwiak
ETERNIS
24
ELIT III liga
Tomasz Kotko
PZU Sport Team
24
ELIT III liga
Jan Jabłoński
ACCENTURE
23
ELIT II liga
Bartosz Bobrowski
EsKadra
23
ELIT II liga
Jeremi Szymański
STANLEY B&D
23
ELIT X liga
Jakub Grzelak
PAŻP
22
ELIT II liga
Rafał Wielądek
EsKadra
22
ELIT II liga
Alexander Jaskólski
AGFA
22
ELIT IX liga
Andrii Rybalko
SOHO
22
ELIT V liga
Rafał Abramczuk
Czarno Na Białym
22
ELIT III liga
Bartosz Dźwigulski
LINKTIS
21
ELIT VII liga
Dawid Wojdyna
PZU Sport Team
21
ELIT III liga
Yurii Radkevych
ELEKTROWOŹNIAK
21
ELIT VI liga
Oleh Martsyniuk
ELEKTROWOŹNIAK
21
ELIT VI liga
Adrian Cypcar
LINGARO
21
ELIT VII liga
Bartłomiej Świder
Teleperformance
20
ELIT VIII liga
Radosław Szustek
DAISAN FBG
20
ELIT II liga
Karol Kopeć
STARA GWARDIA
20
ELIT VI liga
Karol Bujalski
SIKA Poland
20
ELIT VIII liga
Adrian Nadratowski
MATCH TRADE
20
ELIT V liga
Jakub Woźnicki
ARVAL United
19
ELIT VIII liga
Grzegorz Himkowski
CBS WARSAW
19
ELIT VII liga
Dominik Karaszewski
NikoDOM Nieruchomości
19
ELIT VI liga
Paweł Madej
PHILIP MORRIS
19
ELIT IV liga
Grzegorz Rozłucki
LeasePlan
18
ELIT IX liga
Filip Olender
Havas Media
18
ELIT IX liga
Krystian Kutnik
Instytut Lotnictwa
18
ELIT VIII liga
Hubert Ściegienny
LINKTIS
18
ELIT VII liga
Krystian Nowakowski
MITRA
18
ELIT I liga
Patryk Raczyński
PZU Sport Team
18
ELIT III liga
Łukasz Jaroń
LAGA BONITO
18
ELIT VI liga
Andrii Dutchak
FC IMPULS II
18
ELIT I liga
Damian Starosta
CBS WARSAW
17
ELIT VII liga
Kamil Czyżak
Green Hills Investment
17
ELIT I liga
Mikołaj Pekowski
Green Hills Investment
17
ELIT I liga
Tomasz Mikołajczyk
BOŚ BANK
17
ELIT IV liga
Arkadiusz Chrostowski
KTS ZESZŁO
17
ELIT VI liga
Piotr Cichocki
SOHO
17
ELIT V liga
Dawid Lipski
MATCH TRADE
17
ELIT V liga
Marek Mieszko
Fizjoterapia Polska
17
ELIT I liga
Wojciech Nowakowski
netcompany
16
ELIT IX liga
Bartosz Dzikowski
ELANCO
16
ELIT VII liga
Michał Dąbrowski
ARVAL United
16
ELIT VIII liga
Grzegorz Zaleski
OVB Warszawa
16
ELIT II liga
Mateusz Kocur
KSI Retail
16
ELIT I liga
Darek Rolak
KSI Retail
16
ELIT I liga
Andrzej Sadecki
PROFESJONALNE FINANSE
16
ELIT III liga
Marcin Fotyga
Czarno Na Białym
16
ELIT III liga
Arkadiusz Chojnowski
MONDELEZ Polska
16
ELIT IX liga
Jakub Marciniak
PKO Finat
16
ELIT IX liga
Kamil Kacperczyk
TEFAL
16
ELIT VIII liga
Krzysztof Wiśniewski
SOHO
16
ELIT V liga
Denis Kuzmenko
Ebury Polska
16
ELIT IV liga
Wojciech Kmieć
ONWELO
15
ELIT X liga
Jon Blanco
AstraZeneca
15
ELIT X liga
Rafał Koziołek
KERPRO
15
ELIT VIII liga
Grzegorz Goliszewski
ETERNIS Księgowość
15
ELIT VII liga
Jakub Krawczyk
JTI GBS
15
ELIT VIII liga
Marek Jędrasiewicz
INTER CARS IT
15
ELIT VII liga
Mikołaj Pekowski
InPost
15
ELIT II liga
Wiktor Kruczyński
AROMASE
15
ELIT II liga
Mariusz Wojciechowski
IT SOLUTION FACTOR
15
ELIT I liga
Karol Krogulec
Group One
15
ELIT III liga
Rafał Dobrosz
JAR-JAN
15
ELIT III liga
Michał Dotka
AVIATOR
15
ELIT IV liga
Paweł Wąs
SCHIESSL
15
ELIT IV liga
Piotr Wawrzyniec
BOŚ BANK
15
ELIT IV liga
Vasyl Baibukh
ELEKTROWOŹNIAK
15
ELIT VI liga
Radosław Wiśniewski
Fanatycy Futbolu
15
ELIT II liga
Jakub Witkowski
NikoDOM Nieruchomości
15
ELIT VI liga
Max Bodniuk
ADROG Team
15
ELIT IV liga
Maciej Augustyńczyk
EKO-RAFF
15
ELIT I liga
Marcin Krzysztoń
HTH Recruitment
14
ELIT IX liga
Rafał Szcząchor
ARCADIS
14
ELIT X liga
Błażej Jaszczyk
MONDELEZ Polska
14
ELIT IX liga
Bartek Szymajda
Deloitte
14
ELIT I liga
Pełne zestawienie
ELIT MVP meczu
Dominik Gąska
BAXTER FC
6
ELIT X liga
Kamil Kacperczyk
IBERION
5
ELIT IX liga
Bilal El Mzouri
AstraZeneca
5
ELIT X liga
Michał Kołodko
METTLER TOLEDO
5
ELIT X liga
Mateusz Najder
ONWELO
5
ELIT X liga
Vitalii Yakovenko
FC OTAMANY
5
ELIT I liga
Tomasz Kotko
PZU Sport Team
5
ELIT III liga
Kacper Karaban
ONWELO
4
ELIT X liga
Piotr Grduszak
AGFA
4
ELIT IX liga
Mateusz Olszak
Deloitte
4
ELIT I liga
Andrzej Sadecki
PROFESJONALNE FINANSE
4
ELIT III liga
Karol Kopeć
STARA GWARDIA
4
ELIT VI liga
Michał Grochalski
PAŻP
4
ELIT II liga
Marcin Taras
JAR-JAN
4
ELIT III liga
Przemek Piekarz
ZDROFIT
4
ELIT III liga
Bartosz Bobrowski
EsKadra
4
ELIT II liga
Karol Bujalski
SIKA Poland
4
ELIT VIII liga
Marek Mieszko
Fizjoterapia Polska
4
ELIT I liga
Krystian Przyborowski
Lynx & Mokuzai Collaboration
4
ELIT II liga
Rafał Abramczuk
Czarno Na Białym
4
ELIT III liga
Damian Starosta
CBS WARSAW
3
ELIT VII liga
Jan Jabłoński
ACCENTURE
3
ELIT II liga
Darek Rolak
KSI Retail
3
ELIT I liga
Jakub Jóźwiak
ETERNIS
3
ELIT III liga
Bartek Kwiatkowski
ZDROFIT
3
ELIT III liga
Krzysztof Fejcher
PLL LOT
3
ELIT IV liga
Piotr Onopiuk
PKO Finat
3
ELIT IX liga
Alexander Jaskólski
AGFA
3
ELIT IX liga
Filip Olender
TEFAL
3
ELIT VIII liga
Arkadiusz Łapczyński
EKO RAFF II
3
ELIT V liga
Pełne zestawienie
ELIT MVP drużyny
Michał Grochalski
PAŻP
5
ELIT II liga
Piotr Onopiuk
PKO Finat
4
ELIT IX liga
Przemysław Kosno
netcompany
4
ELIT IX liga
Bartosz Dźwigulski
LINKTIS
4
ELIT VII liga
Mateusz Kędzierski
PIT-RADWAR
4
ELIT III liga
Karol Siembor
LAGA BONITO
4
ELIT VI liga
Adam Dziurny
direct4energy
4
ELIT X liga
Michał Ślusarczyk
JURA Poland
3
ELIT VIII liga
Mikołaj Pekowski
Green Hills Investment
3
ELIT I liga
Tomasz Mozga
BGK
3
ELIT IV liga
Krzysztof Domański
BAT DBS
3
ELIT X liga
Emil Pielecki
POLSAT MEDIA
3
ELIT X liga
Andrii Dutchak
FC IMPULS II
3
ELIT I liga
Jan Jabłoński
ACCENTURE
3
ELIT II liga
Łukasz Wirski
NikoDOM Nieruchomości
3
ELIT VI liga
Karol Bujalski
AZS WIT
3
ELIT III liga
Alex Kallaur
AMAZON
3
ELIT III liga
Bilal El Mzouri
AstraZeneca
3
ELIT X liga
Błażej Jaszczyk
MONDELEZ Polska
3
ELIT IX liga
Michał Getka
Fundacja Serce Dziecka
3
ELIT VI liga
Kamil Kwiatkowski
JURA Poland
3
ELIT VIII liga
Przemysław Motacki
nussknacker.io
3
ELIT VII liga
Szczepan Rothimmel
Bękarty Warszawy
3
ELIT I liga
Radosław Szustek
DAISAN FBG
3
ELIT II liga
Grzegorz Pański
RETRO SQUAD
3
ELIT III liga
Rafał Koziołek
KERPRO
3
ELIT VIII liga
Wiktor Kruczyński
AROMASE
3
ELIT II liga
Karol Bujalski
PJM
3
ELIT IV liga
Michał Matyja
NEAUVIA
3
ELIT X liga
Zakharii Mor
FC GALICIA
3
ELIT I liga
Pełne zestawienie
Najnowsze
video
groupM - AVIATOR
Więcej
AMAZON - MAZOWSZE Serce Polski
Więcej
ACCENTURE - JAR-JAN
Więcej
PKO Finat - Instytut Lotnictwa
Więcej
Nasze obiekty
Sponsorzy / partnerzy