Nagrania z meczów

13/01/2020

Od sezonu JESIEŃ 2019 wdrożyliśmy nowy system nagrywania meczów oparty na kamerach wspieranych przez sztuczną inteligencję. Dzięki temu od września możemy Wam oferować:

  • całe 40 minut spotkania w formie wideo
  • listę szybkich odnośników do najważniejszych akcji meczu, które możecie dowolnie udostępniać, a także pobierać na dysk w formie pojedynczych plików (po wcześniejszej rejestracji w serwisie)
  • mecze dostępne już następnego dnia
  • widok na cały plac gry
  • możliwość kompleksowej analizy taktycznej spotkania dzięki kilku trybom odtwarzania

Wszystkie nagrania z sezonu JESIEŃ 2019 będą udostępniane na stronie VEO

Pełny zestaw funkcji dostępny jest na komputerach, ale mecze z powodzeniem można także oglądać na urządzeniach mobilnych.

Linki do nagrań zamieszczamy pod relacją na stronie ze statystykami danego meczu, ale jeśli chcecie dowiadywać się jako pierwsi o dostępności nowych nagrań oraz mieć możliwość pobierania fragmentów np. z golami swojego autorstwa, to zachęcamy do rejestracji w serwisie Veo.

Jak to zrobić?
Skieruj prośbę o wysłanie linku z zaproszeniem na adres:
statystyki małpa elitliga.pl
w treści podając imię i nazwisko lub imię i nazwę Twojej drużyny. W odpowiedzi otrzymasz na podany adres mailowy wiadomość z linkiem do rejestracji.


UWAGA
Po rejestracji będziecie otrzymywać powiadomienia o dodaniu WSZYSTKICH nowych nagrań (12 z każdego wieczora). Jeśli nie jesteście gotowi na taką ilość wiadomości to łatwo będziecie mogli wyłączyć powiadomienia w zakładce z ustawieniami konta Veo.