19/10/2021

A oto wybrane spotkania, które czekają nas dzisiejszego wieczora:

ELIT V Liga
CLEANING CREW - STOCK Polska
To spotkanie z całą pewnością będzie ciekawe, ale mamy nadzieję, że nie wyłącznie przez pierwsze 20 minut. Dystrybutorzy alkoholi mają niesamowity ciąg na bramkę, ale pierwsze fragmenty potrafią przespać. W drugiej połowie zazwyczaj biorą się do roboty i często nie dają rywalom większych nadziei. Widzimy więc szanse na wyrównane spotkanie, być może na pełnym dystansie. Faworytem są Granatowi, ale Pszczółki mogą kąsać bowiem ostatnie mecze nie specjalnie były w ich wykonaniu miodem płynące. Trzymamy kciuki za emocje!
Typ: 30/70

FOREIGNTINA - REH BLUE Brothers
Gdy grają wyspiarze emocji nigdy nie brakuje, a rezultat utrzymany jest w niepewności do ostatnich sekund. Dzisiaj może być inaczej bowiem Rehabilitanci to nowa, demolująca rywali siła. Błękitni to skład na II ligę, ale w tylko sobie znany sposób znaleźli się w V grupie. Taka postawa budzi lekki niesmak, szczególnie rywali tuż po końcowym gwizdku. Kibicujemy zatem, aby Pomarańczowi wznieśli się na wyżyny umiejętności i pokazali kolegom, gdzie raki zimują.
Typ: 40/60

ELIT VI Liga
RIDERS Express - MENARD
Derby południa! Obie reprezentacje wyglądają na nieco przybite faktem, że idzie im gorzej niż wskazywałyby wewnętrzne oczekiwania każdego z graczy Granatowych i Czerwonych. Zerowy dorobek punktowy w trzech meczach nie jest dramatem, ale raczej obrazem naprawdę już wysokiego poziomu ELIT VI ligi. Dzisiaj któraś z sił wreszcie powinna się ujawnić, ale czy będzie to siła Kurierów czy Inżynierów, dowiemy się tuż po godzinie 21:00. Serce podpowiada podział punktów, rozum wynik 5:5.
Typ: 50/50

Multiconsult - ONWELO
Granatowi grać potrafią tylko wtedy, gdy mają przed sobą naprawdę godnego rywala. Zdarzają im się bowiem momenty dekoncentracji lub braku woli trafienia między słupki bramki. 4 punkty na 9 ukazują Nam zespół środka, który wygra, przegra lub zremisuje… Czy nadchodzi dzisiaj dzień triumfu? To się okaże, ale trzeba przyznać, że zadanie nie będzie proste. Debiutanci, co prawda ciągle nie zapunktowali, ale przed tygodniem pokazali wyborny futbol ulegając z POLSAT MEDIA 7:8 na 10 sek przed końcem. Oby dziś emocje były równie duże!
Typ: 55/45