#7 DZIŚ W ELIT LIDZE - CZWARTEK 10.11

10/11/2022

Przed nami ostatnia kolejka pod gołym niebem, ale na szczęście jesienna aura nam dopisuje! Mecze zapowiadają się co najmniej intrygująco, a szczególnie te w środku tabeli. My jednak przyglądać się będziemy starciom drużyn, które w aktualnych rozgrywkach szukają lub budują formę.

ELIT IV Liga
ACCENTURE - ACER
Przed nami potyczka drużyn z południowego krańca tabeli. ACCENTURE ten sezon poświęca na odbudowę po przerwie od grania. Jedno zwycięstwo i jeden remis po 5 spotkaniach na papierze nie robią żadnego wrażenia, ale każdy z tych meczów (może poza jednym) to 40 minut zaciętej i momentami inspirującej, piłkarskiej walki. Dziś przed nimi rywal, który z pewnością jest w ich zasięgu, ale Predatorzy są w ciągłym gazie. Wyników w tych rozgrywkach nie ma, ale to nie znaczy, że każde kolejne spotkanie w wykonaniu Patryka i kolegów to dzieło przypadku. Mają już za sobą starcia niemalże ze wszystkimi ekipami z aktualnej czołówki, a z Bawarczykami byli o włos od remisu, więc nie można powiedzieć, że zapomnieli jak się gra w piłkę. Wąska ławka to największa bolączka tej ekipy, ale podobny problem doskwiera ich dzisiejszym rywalom, dlatego typujemy wyrównane spotkanie.
Nasz typ: 50:50

ELIT III Liga
GETIN NOBLE - EXPLO FC
Bankowcy od 4 kolejek nie zdobyli punktów. Wysoka wygrana z wiosennymi wicemistrzami i późniejszy remis 2:2 z IV drużyną ELIT IV Ligi pozwalały wierzyć, że Czarni odnajdą się po awansie na tym poziomie rozgrywek. Niestety kolejne wysokie porażki tą naszą wiarą skutecznie zachwiały. Dziś przed nimi szansa na komplet punktów jakby bardziej realna, bo i rywal notowany w tym samym miejscu tabeli. Ale co by nie mówić o EXPLO FC, tydzień temu jako przedostatnia drużyna byli w stanie remisować z liderującym InPostem 0:0 do 26. minuty, aby ostatecznie przegrać w samej końcówce zaledwie 0:2. Błękitni mają więc silne karty w swojej talii, ale nie zawsze potrafią z nich korzystać. Czy dziś będzie inaczej?
Nasz typ: 46:54