• Sezon: Jesień 2014
  • Dzień: 07.10.2014, Wtorek
  • Godzina: 21:00

Pierwszy mecz i pierwsze punkty dla Sollers Consulting

Ten mecz był bardzo wyrównany, akcje bramkowe pojawiały się zarówno z jednej jak i z drugiej strony, lecz bramkarze byli w świetnej dyspozycji, obaj zaliczyli wiele udanych interwencji, które ratowały ich zespoły.

Gra była dość czysta, bez poważnych przewinień. Połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:2, co w pełni odzwierciedla to co się działo na boisku. Na listę strzelców w pierwszej połowie wpisali się dla Sollers Consulting: Ukleja(16') oraz Suchecki (12'), natomiast dla zespołu BBA: Grzywacz (16') i Piekuciński (20').

Drugą połowę bardziej kontrolowali zawodnicy Sollers Consulting, gdzie już na początku w 22. minucie świetnym strzałem postraszyli bramkarza drużyny BBA, lecz piłka odbiła się tylko od poprzeczki.

Decydująca bramka, która dała zwycięstwo Sollers Consulting padła w 36. minucie meczu, gdzie po świetnym podaniu Grzegorza Ukleji piłkę do siatki wpakował Victor Holgado Diaz.