• Dzień: 15.10.2014, Środa
  • Godzina: 21:45

SOLLERS CONSULTING walczyli jak nigdy!

Liderująca w ELIT III Lidze ekipa PARTNER FLOTA zmierzyła się w trzeciej kolejce z zespołem SOLLERS CONSULTING. Niebiescy stanęli, więc przed bardzo trudnym zadaniem, którego jednak podjęli się z wysoko uniesioną głową.

Najlepszym potwierdzeniem powyższych słów jest to, że już w 3. minucie, za sprawą Pawła Sucheckiego, Niebiescy wyszli na prowadzenie. Sześć minut później Tytus Sawa został sfaulowany w polu karnym. Oko w oko z bramkarzem Jarkiem Modzelewskim stanął Hiszpan Victor Holgado Diaz, który pewnie wykorzystał jedenastkę. SOLLERS CONSULTING zaczęli grać bardziej obronnie, a ich przeciwnicy, jakby nieco rozjuszeni, starali się zagrozić bramce Turowskiego.

Trzeba przyznać, że jak drużyna PARTNER FLOTA bierze się za odrabianie strat to skutecznie i z polotem. Najpierw w 15. minucie, po podaniu Zarzyckiego z autu, futbolówkę w siatce umieścił Paweł Boguszewski. Kilkadziesiąt sekund później Michał Humiński wyszedł sam na sam z bramkarzem doradców i nie mógł zmarnować takiej sytuacji. Ambitni zawodnicy na tym nie poprzestali i chwilę przed gwizdkiem Tomasz Mirkowski pozazdrościł kolegom z drużyny i również wpisał się na listę strzelców.

Do przerwy 2:3 dla zawodników na co dzień zajmujących się likwidacją szkód komunikacyjnych. Niebiescy jednak nie mieli najmniejszego zamiaru się poddać, wręcz przeciwnie, ekipa z Grzegorzem Ukleją na czele na drugą połowę wyszła jeszcze bardziej zmotywowana.

Zawodnicy obu ekip włączyli drugi, trzeci, nawet czwarty bieg, co sprawiło, że mecz stał się bardzo przyjemny dla oka. W 24. minucie, Michał Zarzycki dostaje podanie od Humińskiego i dobrym strzałem  pakuje piłkę do siatki. Chwilę później asystent zamienia się w strzelca i sam daje radość sobie oraz swym kolegom. Tytus Sawa i jego drużyna tylko się rozzłościli. Zaczęli odrabianie strat. Najpierw zawodnik z numer „22” na plecach, a więc sam Grzegorz Ukleja, mija rywali jak tyczki, a następnie strzela swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Wiara w niebieskich sercach wzrasta jeszcze bardziej gdy Tomasz Klejszmit, fenomenalnym strzałem sprawia, że SOLLERS CONSULTING ma już tylko jednego gola do odrobienia.

Czas mijał nieubłaganie, aż w końcu po wielu próbach, Illukiewicz daje remis - świetna postawa tego zawodnika w końcu dała owoce. Jednak ostatnie słowo, a dokładnie dwa należały do ekipy PARTNER FLOTA. Zmęczony gonitwą za rywalem zespół w niebieskich koszulkach, nie broni już tak skutecznie i tuż przed gwizdkiem Michał Goleń najpierw popisuje się cudownym strzałem prawie z połowy boiska, a potem kończy zespołową akcję.

Ostatecznie lider wygrywa 7:5, ale należy Niebieskim pogratulować ambicji i tego, że dzielnie walczyli o swoje.