• Sezon: Jesień 2014
  • Dzień: 10.12.2014, Środa
  • Godzina: 22:00

Zaskakująca porażka pomarańczowych

To już trzeci mecz z rzędu kiedy to Niebiescy Doradcy schodzą z boiska z głowami uniesionymi do góry, widać, że pozytywne wibracje balonu mają na nich dobry wpływ. Kiedy stanęli jednak do pojedynku z Pomarańczą falą ING, sceptycy spisywali ich na straty. Ekipa SOLLERS CONSULTING wniosła się na wyżyny swych piłkarskich talentów i po świetnym meczu pokonali Bankowców.

Prowadzenie Niebiescy obieli już w pierwszej minucie kiedy to importowany zawodnik Jaime zapakował futbolówkę po podaniu Grzegorza Uklei. Team z ulicy Wiśniowej lubuje się w akcjach oskrzydlających - akcje zazwyczaj zaczynają się od bramkarza podaniem do boku gdzie czeka kolega, gdy ten przyjmuje piłkę ma już kolegę do zagrania „po linii”. Pomarańczowi preferują tiki-takę, wymieniają wiele podań w środku pola i chcą zaskoczyć przeciwników. Dzisiaj tiki-taka jednak poległa. W dziesiątej minucie było już 3:0 dla Grzegorza i spółki. Na listę strzelców wpisali się Paweł Suchecki i Tomasz Kolanowski.

Pierwszego gola dla Lwów strzelił  Andrzej Kostrz. Pomarańczowi mieli w pamięci mecz z STANLEY B&D, kiedy do końca pierwszych 20 minut przegrywali takim samym rezultatem, a w efekcie w całym spotkaniu polegli 7:2. Nie chcieli historii dać się powtórzyć, więc od początku drugiej odsłony atakowali niczym szaleni. Sędzia ledwie gwizdną, a już Tomasz Kaczmarowski świetnie wykończył podanie swego imiennika Szymańskiego. Lwy po złamaniu kontaktu dostali jeszcze większego kopa, a po kilku minutach i dwóch bardzo szybkich akcjach prowadzili w tym meczu. Najpierw do siatki trafił Kostrz, a po chwili świetną zespołową akcję wykończył Paweł Kubas. Niebieskim taki obrót spraw niezbyt przypadł do gustu i błyskawicznie wyrównali. Zaczęła się nerwowa gra. Obie strony pokazywały swe atuty, walczyły i grały jak najlepiej potrafią, zwycięzca może być jednak tylko jeden. Kilka szybkich podań i po akcji całego teamu na listę strzelców po raz trzeci wpisał się Jaime, Pomarańczowi już nie odpowiedzieli na to trafienie.

Lwy spadają na czwartą lokatę, za to SOLLERS CONSULTING podskakuje w tabeli i zajmują obecnie siódme miejsce, to jednak ich nie zadowala i na pewno będą walczyli o podróż w górę tabeli.