(1:3)
  • Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 23.04.2015, Czwartek

Konsekwencja popłaca

Do ostatnich sekund ekipa NOBLE BANK starała się wyrwać swoim rywalom choć jeden punkt. Ostatecznie plan bankowców się powiódł i to Piotr Kalinowski i spółka po ostatnim gwizdku mogli cieszyć się z kompletu punktów.

Początek spotkania należał jednak do NOBLE BANK. Już w pierwszej minucie Kamil Parzych odnalazł Karola Sawickiego, a ten bez większych problemów pokonał Kamila Starzyka. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Tym razem Mariusz Brzeziński doskonale dograł do Marcina Zbrzeźniaka, a ten wykonał wyrok. Drużyna PHILIP MORRIS jeszcze przed przerwą cieszyła się z prowadzenia. Bartosz Maury znakomicie wypatrzył wychodzącego na dogodną pozycję Piotra Kalinowskiego, zagrał kilkudziesięciometrową piłkę, a snajper „tytoniowców” dokonał formalności. Kto myślał, że wynikiem 2:1 skończy się pierwsza część meczu, był w błędzie. W ostatniej minucie połowy nadaktywny wręcz Józef Beśka po raz kolejny uruchomił Piotra Kalinowskiego i było już 3:1.

Po zmianie stron do ataku ruszyli bankowcy. Pod bramką Kamila Starzyka co i rusz było bardzo groźnie, ale golkiper PHILIP MORRIS radził sobie bez zarzutu. Do 28. minuty. Wówczas to Karol Sawicki odwdzięczył się za asystę Kamilowi Parzychowi i dograł mu bardzo dobrą piłkę. Graczowi „tytoniowców” nie pozostało nic innego, jak zmniejszyć stratę swojego zespołu. Bramka kontaktowa uskrzydliła jednych, wprowadzając jednocześnie nerwowość w szeregi drugich. Do końca spotkania prowadząca ekipa ograniczała się do obrony i sporadycznych kontrataków, a NOBLE BANK atakował. Ambitnym bankowcom nie wystarczyło jednak czasu i na inaugurację sezonu musieli przełknąć gorycz porażki.