(4:3)
  • Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 15.06.2015, Poniedziałek

Sałasiński vs. Jaime

Efektownie nadrabiali w poniedziałkowy wieczór ligowe zaległości zawodnicy ACER. W spotkaniu z SOLLERS CONSULTING nie dali swoim rywalom szans, wygrywając 10:5.

Początek spotkania nie zapowiadał efektownej wygranej ACER. Zawodnicy tego zespołu przystąpili do spotkania bez nominalnego bramkarza, co starali się wykorzystać ich oponenci. W 9. minucie gry Jaime znalazł się w dogodnej sytuacji i dał swojej ekipie prowadzenie. 120 sekund później ten sam zawodnik podwoił stan posiadania SOLLERS CONSULTING i sytuacja ACER stała się dużo trudniejsza. Zimny prysznic podziałał jednak na nich mobilizująco. I chociaż Marek Sałasiński zdobył bramkę kontaktową, odpowiedź, za sprawą oczywiście niezawodnego Jaime, była błyskawiczna. To nie podcięło skrzydeł Adrianowi Nowakowi i spółce. Jeszcze przed przerwą ACER znalazł sposób na Jana Bielawskiego. W ciągu trzech minut duet Adrian Nowak – Marek Sałasiński trzykrotnie rozmontował obronę rywali i to gracze SOLLERS CONSULTING w drugiej połowie musieli gonić wynik.

A ta zaczęła się świetnie dla ACER. Chwilę po wznowieniu gry Marek Sałasiński posłał bombę z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, słupka i zatrzepotała w siatce. Sygnał do ataku SOLLERS CONSULTING dał Jaime, zdobywając dwie kolejne bramki i na tablicy zaświecił się wynik 5:5. Zawodnicy ACER zaczęli grać rozważniej, spokojniej i to przyniosło efekty – do końca spotkania już tylko oni cieszyli się z celnych strzałów. Godne uwagi były trafienia Adriana Nowaka i Marka Sałasińskiego. Pierwszy pięknym strzałem głową wykończył dośrodkowanie z prawej strony boiska, natomiast drugi popisał się bardzo precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. ACER ostatecznie zwyciężył 10:5, zbliżając się do czołowej czwórki ELIT IV ligi.

Zawodnik meczu: Marek Sałasiński
Niepodzielnie rządził zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Zdobył pięć bramek, przy dwóch kolejnych asystował.