(3:0)
  • Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 11.06.2015, Czwartek

Pierwsza trójka zdobyta

Przed spotkaniem to tytoniarze mieli więcej punktów i byli faworytem. Mecz jednak potoczył się zupełnie inaczej.

Niebiescy od początku układali grę pod siebie, to oni próbowali i rozgrywali piłkę na połowie czerwonych diabłów, lecz dwie szybkie kontry w wykonaniu Marcina Witowskiego i kolegów zgasiły ambicje przeciwników. Przed gwizdkiem oznaczającym koniec pierwszej części gry Marcin Witowski dołożył jeszcze jedną bramkę strzelając tym samym hat-tricka i dając spokojną przewagę przed kolejnymi dwudziestoma minutami.

Druga odsłona w całości już była dominacją AON. To oni tworzyli akcje i nacierali na bramkę rywali. PHILIP MORRIS robili co mogli, ale udało im się strzelić jedynie bramkę honorową. Zrobił to Piotr Kalinowski, popisując się pięknym strzałem z dystansu. Ta właśnie bramka tylko rozwścieczyła przeciwników, którzy znów zaczęli szarżować w kierunku pola karnego Kamila Starzyka dokładając jeszcze trzy bramki i ustalając ostatecznie wynik na poziomie 8:1.

Zawodnik meczu: Marcin Witowski
Zdecydowanie najbardziej wszechstronny zawodnik w swoim zespole. Popisywał się zarówno świetnymi strzałami i wykończeniami akcji, jak również kilka razy po jego podaniach uruchamiany był niebezpieczny atak, który kończył się bramką. Ten zawodnik zanotował cztery gole i trzy asysty. Brawo!