• Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 03.06.2015, Środa
  • Godzina: 20:45

PoWITAnie ze zwycięstwem

Pomimo bardzo ambitnej postawy nie udało się zawodnikom SOLLERS CONSULTING wywalczyć choćby punktu w starciu z AON. „Czerwone Diabły” odniosły czwarte zwycięstwo w sezonie i zbliżyły się do ligowej czołówki.

Pierwsze minuty przyniosły odpowiedź na pytanie, kto będzie stroną dominującą. Gracze AON z pasją ruszyli do ataku i szybko cieszyli się z pierwszych trafień. W ciągu dziesięciu minut czterokrotnie pokonali strzegącego w pierwszej połowie bramki SOLLERS CONSULTING Krzysztofa Biskupa. Dwukrotnie do siatki trafił Marcin Witowski, a po jednym golu dołożyli Przemysław Lamparski i Michał Chodyna. To nieco otrzeźwiło doradców, którzy przypomnieli sobie, że bramki gwarantuje tylko ofensywa. I szybko z tego skorzystali – jeszcze przed przerwą Jaime dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Cztery minuty po zmianie stron Michał Żołnowski wykorzystał dogranie Marcina Witowskiego i podwyższył prowadzenie AON. Chwilę później rzut karny wykorzystał Raul Prasznik i na tablicy wyświetlił się wynik 3:5. Gra znacząco się wyrównała, gracze SOLLERS CONSULTING próbowali przebić się przez defensywę rywala, ale ta była czujna, a gdy już się pomyliła, na posterunku znajdował się Grzegorz Mandziuk. Decydujący cios AON zadał na minutę przed końcem meczu – dogranie Jerzego Rulaka wykorzystał Michał Żołnowski i ustalił wynik meczu na 6:3 dla AON.

Zawodnik meczu: Marcin Witowski
Lider zespołu „Czerwonych Diabłów”. Sam zdobył dwa gole, do których dopisał dwie asysty. Główny architekt zwycięstwa w meczu z SOLLERS CONSULTING.