• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 03.12.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Arek

+ Świetną ofensywą popisali się zawodnicy ACCENTURE w drugiej połowie, co chwila goszcząc pod bramką rywali. W tym okresie spotkania zdobyli aż 7 bramek i stworzyli sobie mnóstwo dogodnych sytuacji. Dzięki wygranej wskoczyli na pozycję lidera
+ Ekipa ASTEK POLSKA nie przestraszyła się przeciwnika. Na spotkanie wyszli skoncentrowani, nastawieni głównie na grę w obronie. Do przerwy to funkcjonowało, tracili do zielonych tylko jedną bramkę

- Źle wykorzystana przewaga. Drużyna ASTEK POLSKA przy wyniku 1:2 grała z przewagą jednego zawodnika, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Zamiast doprowadzić do remisu, stracili bramkę

NAGRANIE Z MECZU

Patryk umiejętnie łączył atak z obroną. Zarówno strzelał, asystował, jak i bronił dostępu do swojej bramki. Widać, że ten zawodnik jest w dobrej formie.