• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 03.12.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Arek

+ Bardzo dobre spotkanie rozegrali tego wieczoru zawodnicy X-TRADE BROKERS. Skuteczni w ataku i skupieni w obronie. Szybko strzelona bramka pozwoliła im kontrolować przebieg gry przez całe spotkanie
+ Drużyna MULTICONSULT pomimo niekorzystnego wyniku 1:3 na drugą połowę wyszła mocno zmotywowana. Udało im się parę razy zagrozić bramce rywala. Niestety to było za mało na świetnie ustawioną obronę Brokerów

- Po kolejnym straconym golu zawodnicy w granatowych koszulkach stracili wiarę w możliwość zdobycia choćby jednego punktu

NAGRANIE Z MECZU

Szymon już w drugiej minucie otworzył wynik spotkania. Przez całe 40 minut umiejętnie rozgrywał piłki w środku pola. Do szybko strzelonej bramki dorzucił jeszcze drugie trafienie oraz asystę.