• Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 17.10.2019, Czwartek

„Widlaki” wypunktowały rywali

+ TOYOTA Material Handling w akcjach, w których trafiała do siatki, wychodziła poza schemat. Szybciej (najczęściej Mariusz Kurczyński lub Krzysztof Gąsiewski) wychodzili na dobre pozycje, dwa dobre podania i obrona rywali była rozmontowana
+ Odnieść można też było wrażenie, że Pomarańczowym tworzenie dogodnych okazji przychodziło dosyć łatwo, podczas gdy…
+ …STANDARD CHARTERED był stroną przeważającą w drugiej połowie, lecz dobre akcje inicjowali mozolnie i w bólach. Niemniej jednak niezłą grą po przerwie pozostawili po sobie pozytywne wrażenie, m.in. Mikołaj Nowakowski, który ładnie przekładał rywali

- Na gole TOYOTY MH nie mały wpływ miały również błędy w ustawieniu oraz kryciu „Biało-Błękitnych”
- Ekipa z Ronda Daszyńskiego jest jak na razie bardzo konsekwentna - trzeci mecz i trzeci raz wynik 5:2, drugi raz „w plecy”

„Krzysztof lub Mariusz” odc. 153. Tym razem to Mariusz zdobył o jeden punkt więcej w klasyfikacji kanadyjskiej, a także większy procent wykorzystania sytuacji podbramkowych. Wiemy jednak, że już w najbliższej kolejce Krzysztof się zrewanżuje.