• Sezon: Jesień 2019
  • Dzień: 06.11.2019, Środa
  • Sędzia: Karol

SL FOOTBALL TEAM wraca na zwycięską ścieżkę?

+ Od pierwszych minut zawodnicy w czerwonych koszulkach byli stroną przeważającą. Szybciej i celniej grali piłką. Potrafili lepiej rozłożyć ciężar gry między defensywą a ofensywą. Mieli po swojej stronie Michała Aleksandrowicza, który rozgrywał fenomenalne zawody
+ Kiedy po stronie EY był wynik 0:5 i wydawało się, że już nic nie zdziałają w tym spotkaniu, nadeszło kilka świetnych minut w ich wykonaniu. Janusz Tugi zapisał dwie asysty (w tym jedną znakomitą przez połowę boiska), a jego koledzy trzykrotnie umieścili piłkę w siatce. Tymi trafieniami napędzili trochę strachu rywalom
+ SL FOOTBALL TEAM wygrało pierwszy mecz od miesiąca. Czy to będzie oznaczało powrót do dobrej formy?

- Potyczce towarzyszyły negatywne emocje. Było zdecydowanie za dużo kłótni, brzydkich fauli czy przepychanek

Ofensywą Czerwonych w środowy wieczór był Michał. Obstawiamy, że około 90% akcji z przodu drużyny przechodziło właśnie przez gracza z numerem 77. Sprawiał wiele problemów oponentom. Zanotował kapitalne statystyki – pięć goli. Brawo!