• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 23.10.2019, Środa
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

+ ZDROFIT korzysta z okazji i wraca na zwycięskie tory, po dwóch porażkach z rzędu ekipa Niebieskich zaliczyła przełamanie i konkretnie rozstrzelała drużynę COMPENSA. Czy po tej spektakularnej strzelaninie wrócą do formy? Liczymy na to
+ Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga Trenerów, co i rusz ostrzeliwali bramkę rywali, przez co już po pierwszych 10 minutach prowadzili 5-0

- Zrezygnowani w drugiej połowie zawodnicy COMPENSA odpuścili mecz. Nie wracali do obrony po swoich atakach, przez co Niebiescy mieli dużą przestrzeń do gry i przeprowadzania skutecznych kontrataków

NAGRANIE Z MECZU

Goleador i zmora dla Ubezpieczycieli. to on sprawiał najwięcej problemów Białym pakując jedna po drugiej piłkę do siatki. Koniec końców po meczu do statystyk dopisuje aż 6 trafień i 2 asysty.