(0:2)
  • Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 09.06.2015, Wtorek

Grad bramek w drugiej połowie

Jeden z chłodniejszych czerwcowych dni, ale nikt nie odczuwał temperatury, emocje związane z kolejną kolejką ELIT rozgrywek dla biznesu ogrzały wszystkich wystarczająco. Spotkały się ze sobą zespoły z wyższej półki. Zapowiadał się dobry mecz, niestety okazał się taki tylko dla jednej ze stron.

Od początku na boisku dominowali niebiescy, raz za razem, cios za ciosem nacierali na bramkę rywali pozwalając im grać tylko z kontrataku. Już w piątej minucie przyniosło to oczekiwany rezultat - wynik meczu otworzył Jakub Gronowski po asyście Łukasza Muchy. Od tej pory aż do gwizdka niewiele się zmieniło w obrazie gry. GE EDC atakowali, niestety niezbyt skutecznie dzięki świetnie grającemu Jarosławowi Kuczyńskiemu. Bronił jak w transie, ale nie da się tak przez cały mecz... Czerwono-czarne pasy nie potrafiły stworzyć zgrabnej akcji. Decydowali się zbyt szybko na długie zagrania górą z pominięciem środka boiska. Nic im to niestety nie dało. Do przerwy - 0:2.

Wszyscy mieli nadzieję, że po kolejnym gwizdku sędziego wszystko się zmieni. PGE S.A. ruszy do przodu i zobaczymy więcej walki w ich wykonaniu. Niewiadomo czemu tak się nie stało. Dopiero na koniec meczu pokazali kilka dobrych akcji, lecz było już za późno aby myśleć o korzystnym wyniku. Szkoda, bo to naprawdę dobry zespół mający w składzie świetnych zawodników i potrafiący grać szybko i pewnie.

Zawodnik meczu: Jakub Gronowski
Człowiek, który pojawia się wszędzie tam, gdzie go akurat potrzeba. Szybka kontra? Od razu znajduje się pod bramką. Strata? Powrót i pomoc kolegom w defensywie. Ten zawodnik na pewno wie jakie ma umiejętności i pokazuje je w każdym ligowym spotkaniu.