• Poziom: ELIT VIII Liga
  • Dzień: 13.01.2020, Poniedziałek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

+ Szybkie otwarcie w wykonaniu pierwszego z beniaminków. Uderza Marcin Kleniewski i już w 3. minucie mamy 2-0. Nikt nie spodziewał się takiego otwarcia po debiutantach, a co więcej nikt nie spodziewał się tak wysokiego wyniku końcowego po tej zagadkowej drużynie
+ Zawodnicy RKS HUWDU podeszli do meczu bardzo skoncentrowani i z dużym zaangażowaniem. Grali tak jakby to była połowa sezonu, dawali z siebie wszystko przez 40 minut, życzymy takiego podejścia przez całe rozgrywki

- W przeciwieństwie do RKS HUWDU, RIDERS EXPRESS słabo rozpoczęli zmagania w ELIT LIDZE, wiele niedokładności w podaniach i strzałach przyniosło wysoką porażkę. Wierzymy, że to tylko trudne początki i wraz z kolejnymi meczami Biało-błękitni nabiorą rozpędu!

NAGRANIE Z MECZU

Szybko wypracowana przewaga przez Marcina, wniosła do jego i jego zespoły spokój, i coś co każdy lubi, czyli ułożenie gry pod siebie. Marcinowi było mało więc dołożył trzecią bramkę i dwie asysty