• Dzień: 16.06.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Grzegorz

+ Trzeba docenić wkład Przemka Woźniaka w grę swojej drużyny. Mimo, że to ETV ULUBIONA prowadziła dzisiaj grę, Woźniak nie odstawał od nich poziomem. Zdobył 3 bramki. Jedną z nich po mocnym strzale z dystansu, który przełamał ręce Ułasiuka a jeszcze inną po kąśliwym, sprytnym strzale z dużego palca również po uderzeniu z dalszej odległości. Najlepszy zawodnik SPICY MOBILE.
+ Oko za oko, ząb za ząb. Tak można określić przebieg pierwszej połowy. A to świadczy tylko i wyłącznie o zaciętości i intensywności tego meczu. Bramki padały praktycznie minuta po minucie: ETV w 7', SPICY w 9' i 10', ETV w 11' i ponownie SPICY w 12'. Brawa za walkę.

- SPICY nie nadążyło za szybko toczonym przebiegiem gry. Po osiągnieciu remisowego wyniku 3:3, stracili jeszcze dwie bramki przed przerwą, a po przerwie nie byli w stanie odpowiadać na hurtowo strzelane bramki przez ETV. Czegoś dzisiaj zabrakło, bo początek był obiecujący

NAGRANIE Z MECZU

Nie mogło być innego wyboru. Górniak dzisiaj w roli egzekutora klasy światowej. Aż 6 trafień na jego koncie: 3 w pierwszej i 3 w drugiej odsłonie spotkania. Mógł się pokusić o jeszcze większą zdobycz bramkową, ale wynik 6 bramek i tak robi ogromne wrażenie. Z przyjemnością patrzyło się jak ze spokojem kończy akcje swojej drużyny. Znacznie przyczynił się do zwycięstwa.