• Sezon: Zima 2020
  • Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 05.02.2020, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

+ Ważne zwycięstwo: Beniaminek ELIT II Ligi zwycięża po bardzo wyrównanym boju z wicemistrzami z poprzedniego sezonu! Zdominowali swojego rywala już od pierwszych minut, co w połączeniu z kilkoma niefortunnymi interwencjami obrońców Czarnych dało prowadzenie 4:1 po pierwszej połowie. W 10. minucie swoim kunsztem piłkarskim popisał się Michał Sobiesiak, który wykorzystał złe ustawienie bramkarza INPOSTU i strzałem z piętki podwyższył prowadzenie, dając bufor bezpieczeństwa swojej drużynie
+ Mur nie do przebicia: Druga połowa to już zupełnie inna historia, zmotywowani piłkarze Paczkomatów rzucili się do obrobienia strat. Mieli kilkanaście dobrych okazji, jednak na nic to było przy tak świetnie dysponowanym bramkarzu Zielonych. Adrian Kakietek był nie do pokonania, wybronił bardzo dużo ważnych piłek, dzięki czemu kael ARCHITEKCI stracili jedynie 3 bramki. Dodatkowo, mocnymi wyrzutami znajdował Michała Sobiesiaka w ataku, który mógł wychodzić z szybkimi kontratakami

- Nie najlepszy początek: Ciężko zaczyna się spotkanie, jeżeli już w pierwszych sekundach przydarza się trafienie samobójcze. Leszek Łoboda nienaciskany przez żadnego rywala popełnił prosty błąd i skierował futbolówkę do własnej siatki. Utrudniło to zadanie Czarnym, którzy już od pierwszych chwil rywalizacji musieli odrabiać tą stratę

NAGRANIE Z MECZU

20 interwencji Adriana to nie lada wyczyn! Jego rywale nie mogli w to uwierzyć jak ciężkie piłki broni oraz jak świetnie porusza się po linii bramkowej. Życzymy utrzymania takiej formy w kolejnych spotkaniach!