• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 04.06.2020, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Upragnione zwycięstwo: Mecz być albo nie być w kontekście walki o mistrzostwo w debiutanckim sezonie dla BENEFIT SYSTEMS zakończył się zwycięstwem 5:3. Niebiescy czujnie od pierwszego gwizdka w defensywie, przecinali wiele groźnych podań, przez co przeciwnicy mieli utrudnione zadanie w ataku. Taka gra szybko przyniosła efekty, zespołowa akcja zakończona trafieniem Zbigniewa Hanszke otworzyła wynik rywalizacji. Parę minut później kolejna podobna sytuacja i do szatni Niebiescy schodzili z dwubramkową przewagą
+ Dobra postawa w ostatnim spotkaniu: Piłkarze FILMWEB zakończyli ten sezon porażką, jednak pokazali ciekawą dla oka piłkę. Potrafili wykorzystać sytuację, w której grali z przewagą jednego zawodnika i udało im się zbliżyć do rywala. Jednak tak jak w całym sezonie, Żółtym zabrakło szczęścia w ostatnich minutach i po raz szósty schodzą z boiska jako przegrani

- Za dużo ostrych wejść: W pierwszym spotkaniu po tak długiej przerwie liczyliśmy na spokojne widowisko, jednak było zupełnie inaczej. Wiele mocnych wejść i niepotrzebnych dyskusji spowodowało, że mecz nie był płynny, a kilku zawodników odczuwa skutki mocnych starć

NAGRANIE Z MECZU

Mimo kilku błędów i niewykorzystanych sytuacji, Marcin wyróżniał się w ofensywie swojego zespołu. Jego dokładne podanie umożliwiło koledze zdobycie pierwszego gola. Po kilku akcjach, w których piłka nieznacznie minęła słupek, w 30. minucie napastnik Niebieskich po raz pierwszy po powrocie pokonał golkipera rywali, a to trafienie zapewniło bezpieczną przewagę.