(2:2)
  • Sezon: Zima 2020
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 16.01.2020, Czwartek

+ X-Trade Brokers przyjechali na to spotkanie bez zmian i dzielnie walczyli przez 40 minut z nadziejami na korzystny wynik. 2-2 do przerwy na pewno to obrazuje – Mimo braków kadrowych dążyli do zwycięstwa. Tym razem rywale okazali się lepsi, ale Biali pokazali serce do gry i to się ceni
+ Marek Gram z TOYOTA Material Handling jest na czele klasyfikacji kanadyjskiej tego spotkania. Trzy bramki oraz dwie asysty to całkiem dobry wynik. Dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu

- W pewnych momentach graczom z obydwu drużyn brakowało sił, co znacznie obniżyło tempo gry

Krzysiek otrzymał miano MVP spotkania głównie dzięki temu, że trafił do siatki rywala aż trzy razy. Był wyróżniającym się zawodnikiem w swojej ekipie i widać było, że ma ochotę do gry