• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 11.02.2020, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARCIN

+ Podtrzymana seria: Piłkarze POLSAT MEDIA, którzy mieli wielkiego pecha na początku sezonu, zażegnali kryzys i po raz drugi z rzędu pewnie wygrywają swoje spotkanie. Po niefortunnej interwencji bramkarza Czerwonych w pierwszej minucie, wydawało się, że gracze z Ostrobramskiej będą mieli problemy ze swoim rywalem. Nic bardziej mylnego, już kilka minut później odpaliły się ofensywne działa POLSAT MEDIA i w 10. minucie Mateusz Szumowski pięknym strzałem z woleja podwyższył wynik na 1:3 i Czerwoni zdobyli prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania
+ Otwarty futbol: Obie ekipy skupiły się na grze w ataku, co przyniosło wiele bramek. W pierwszej połowie gole padały średnio co 2 minuty! Piłkarze MOBICA mieli duży problem z akcjami zespołowymi rywala, przez co dziesięciokrotnie wyjmowali piłkę z siatki

- Okrojony skład: Piłkarze w białych trykotach zjawili się na ten mecz jedynie w sześcioosobowym składzie. Brak zmian spowodował, że podczas chwilowej niedyspozycji swojego zawodnika piłkarze MOBICA grali jednego mniej. W tym czasie ze stanu 1:0 stracili dwie bramki i nie byli już w stanie podjąć dalszej walki

NAGRANIE Z MECZU

Mateusz stwarzał największe zagrożenie pod bramką rywala. Udało mu się ustrzelić hat-tricka, a dodatkowo zanotować najpiękniejsze trafienie w całym spotkaniu.