(0:3)
  • Sezon: Jesień 2015
  • Dzień: 06.10.2015, Wtorek

Kwaśniewski SHOW … ten piłkarski :)

Powiedzieć, że oba zespoły rozpoczęły sezon z przytupem to … nic nie powiedzieć. EUROVOLT (dawny skład EKO TAXI) efektownie rozbił BAYER aż 11:3, zaś COMPENSA bez pardonu potraktowała Brokerów z AON po zwycięstwie 5:0. Spotkanie Elektryków z Ubezpieczycielami było więc starciem drużyn z „aspiracjami” do medali.

Przez dwanaście minut byliśmy świadkami ciekawego i rozgrywanego dobrze taktycznie meczu. Wtedy to, dał znać o sobie Alan Kwaśniewski, który przez większość meczu był nieuchwytny dla obrony COMPENSA. Gdyby Karol Domżała był tego wieczora na boisku, ale…nie gdybajmy. Dwie następne akcje dynamicznego snajpera dały EUROVOLT wyraźne prowadzenie. Najpierw, w 18 min przytomne podanie otworzyło Tomaszowi Sieciechowiczowi drogę do trafienia, by chwilę później on sam „wymierzył sprawiedliwość”.

Druga odsłona zaczęła się wyśmienicie dla Białozielonych, którzy w 22 minucie, za sprawą Andrzeja Pałęgi uwierzyli w swoje umiejętności. Dobry fragment gry i nadzieje na kolejne gole ekipy z Al. Jerozolimskim drastycznie przerwał w 25 min bohater wieczoru. Alan Kwaśniewski po otrzymaniu dłuższego podania z prawej strony boiska, pozwolił piłce odbić się od ziemi i posłał niesamowity „pocisk” prosto w okienko Jarka Dusińskiego. Pięknej urody gol zupełnie podłamał Ubezpieczycieli, którzy przy wyniku 1:4 wyraźnie wiedzieli, że tego dnia nie wywiozą punktów z Międzyparkowej. Starał się Artur Epelbaum, starał Arek Bagiński (z jego dwóch podań padły gole) oraz Darek Hendzelewski (autor gola z 37 min). Solidna forma COMPENSA była jednak niewystarczająca na szybkość Tomasza Sieciechowicza oraz snajperskie oko Alana. Gole w EUROVOLT z 38 i 39 min przypieczętowały piękne zwycięstwo i udowodniły, że Czarne Koszule to murowany kandydat na mistrza.

Zawodnik meczu: Alan Kwaśniewski
Trafił czterokrotnie oraz dwa razy asystował. Za trzecim razem trafił tak, że wszystkich graczom na boisku i wokół niego „szczęki” opadły niemal do ziemi. Cudowne uderzenie: -z 16 metrów -z woleja -tuż po wyrzucie od bramkarza -w samo okienko. Oby więcej takich talentów zachwycało Nas podobnymi zagraniami. BRAWO!