• Sezon: Wiosna 2016
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 18.04.2016, Poniedziałek

Doskonałe wprowadzenie

Świetnie w rozgrywki ELIT V ligi weszli gracze TOYOTA MATERIAL HANDLING. W swoim pierwszym spotkaniu rozbili AASA 6:0.

Trudno było przewidzieć, który z zespołów będzie w poniedziałkowy wieczór silniejszy. Obie drużyny debiutowały w rozgrywkach i czuły dużą niepewność. Pierwsze minuty upłynęły więc na wzajemnym badaniu sił. Wkrótce jednak specjaliści od wózków widłowych ruszyli do ataku. Efektem były dwie szybkie bramki Krzysztofa Gąsiewskiego, który najpierw wykorzystał rzut wolny, a następnie dogranie Mariusza Krzciuka. Gdy jeszcze przed przerwą Gąsiewski ustrzelił hat-tricka, stało się jasne, że AASA będzie miała w drugiej połowie duży problem, by odrobić straty.

I rzeczywiście, przewidywany scenariusz ziścił się w całej rozciągłości. Chociaż finansiści próbowali zaatakować bramkę TOYOTY MATERIAL HANDLING, nie byli w stanie znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego tego dnia Arkadiusza Warpechowskiego. Co więcej, widlaki zdobywali kolejne bramki, powiększając swą przewagę. Ostatecznie ich licznik zatrzymał się na sześciu trafieniach, a wszystkie stały się udziałem Krzysztofa Gąsiewskiego. Dla TOYOTY MATERIAL HANDLING było to więc doskonałe wprowadzenie w rozgrywki, AASA na pierwsze zdobycze punktowe musi natomiast jeszcze poczekać.

Zawodnik meczu: Krzysztof Gąsiewski [TOYOTA MATERIAL HANDLING]
Był głównym architektem sukcesu TOYOTY. Zdobył wszystkie sześć bramek dając tym samym sygnał, że jest kandydatem do tytułu króla strzelców ELIT V ligi.