• Dzień: 06.02.2014, Czwartek
  • Godzina: 20:30
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B

RUVILLE zwycięża na szczycie

"Żółto-czarni" nie pozostawili złudzeń, komu aktualnie należy się miejsce w czołówce tabeli. Ekipa "pszczółek" pokonała bezpośredniego sąsiada w tabeli, zespół COMPENSY aż 12:2. Bohaterem spotkania śmiało można ogłosić Dominika Rajcę.

Dominik na swoim koncie zanotował aż cztery gole, a do tego popisał się asystą. Choć tak naprawdę lidera w tym meczu wyłonić nie sposób - RUVILLE - po raz kolejny - zagrał zespołowo, bez zbędnej "brazyliany" - za to solidnie, krok po kroku dążąc do kolejnych goli.

Dziwi z kolei chimeryczność COMPENSY - w tym sezonie "ubezpieczyciele" grają naprawdę znakomitą piłkę! A mecz z RUVILLE oddali niemal bez walki... Zespół starał się podrywać Wojciech Korol, ale niewiele z tego wynikało - co prawda COMPENSA pierwsza, już w 7. minucie, zdobyła gola (na Bartka Okrasę zawsze można liczyć!), ale na kolejnego musiała czekać do ostatniej minuty... Honor uratował Michał Grzegorski.

Jak po tym mecz przestawia się sytuacja w tabeli? RUVILLE jest już na drugim miejscu i "podgryza" lidera, czyli ING LEASE. Z kolei COMPENSA jest trzecia, ale ma już cztery punkty straty do wicelidera. Czy zdoła się jeszcze podciągnąć w rankingu ELIT I Ligi? Z prognozami musimy poczekać przynajmniej do czwartku!