• Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 26.03.2018, Poniedziałek
  • Godzina: 22:20

Spotkanie o medale!

Koniec sezonu oznacza bitwę na szczycie tabeli o wymarzone mistrzostwo i to właśnie mogliśmy zobaczyć w spotkaniu X-Trade Brokers oraz LUXMED. Panowie z obu drużyn wiedzieli jak ważny jest ten mecz i już na szybkiej rozgrzewce widzieliśmy pełne zaangażowanie. Jeśli chodzi natomiast o sam mecz to mimo skromnego wyniku trzeba uwierzyć, że szans było niezliczenie wiele, a nerwów nie mniej. Strzelanie zaczęło się w 5. minucie, kiedy bracia Stasik świetne się porozumieli i ustalili wynik na 1:0, kiedy Jakub podał do Mikołaja. Nie trwało to jednak długo zanim również Mikołaj znalazł drogę do siatki i pewnie podwyższył wynik swojej drużyny do przerwy.

Druga połowa chociaż równie efektowna to nie przyniosła nam już tyle goli. Oj jedyne trafienie zadbali Artur Kozłowski i Damian Król, którzy honorowym trafieniem próbowali jeszcze ponieść drużynę do działania, lecz obrona Maklerów dobrze sobie radziła z wszelkimi atakami. Mogliśmy zobaczyć to m.in. w 26. minucie, kiedy świetnie radzący sobie przez cały mecz Marek Królikiewicz nie zdążył do piłki, ale na posterunku był Krzysztof Furtek, który wybił piłkę z linii bramkowej utrzymując prowadzenie drużyny. Oglądaliśmy też wiele niekonwencjonalnych sytuacji, kiedy to Jakub Stasik próbował podwyższać wynik strzelając piętką. Wynik jednak był juz ustalony, a zwycięzca wyłoniony.

Zawodnik meczu: Jakub Stasik [X-Trade Brokers]
Gol, asysta i niezliczona ilość prób strzeleckich zdecydowanie go wyróżniły i ustanowiły jednym z najsilniejszych punktów drużyny. Gratulacje!