• Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 20.03.2018, Wtorek
  • Godzina: 20:50

Widowiskowi Brokerzy

Wtorkowa mecz przy Międzyparkowej był popisem ekipy X-Trade Brokers, ale gracze OSTC również błysnęli i to już na samym początku. Pięknym podaniem z autu popisał się Mateusz Wyrwa, a nie mniej skuteczne wykończenie zaprezentował Mateusz Szyszko. Fioletowi tym golem prawdopodobnie tylko rozsierdzili rywali, bo po kilku minutach przegrywali już 1-3. W 12. minucie bramkę kontaktową zdobył Mateusz Wyrwa, a strzelanie w niesamowicie dynamicznej pierwszej części spotkania zakończył „golem do szatni” Mikołaj Stasik.

Druga połowa nie była już tak interesująca. Gracze obu ekip grali bardziej statycznie, a „Biało-Czerwoni” chyba celowo oddali inicjatywę przeciwnikom. Ci, mieli sporo szans na podreperowanie rezultatu, ale nie udawało im się. Z kolei XTB dało się wyszaleć oponentom i w końcu przeszło do ofensywy. W niej byli zabójczy, bo strzelili pięć goli w pięć minut, a to za sprawą: Mikołaja Stasika (x2), Jakuba Stasika, Szymona Wiśniewskiego i Marka Nity. OSTC dołożyło jeszcze trafienie Mateusza Szyszko.

Zawodnik meczu: Mikołaj Stasik [X-Trade Brokers]
Mikołaj, tak jak jego brat Kuba, ma zmysł do gry kombinacyjnej, na jego zagrania czeka się z wypiekami na twarzy. Tych we wtorkowej potyczce było bardzo dużo. Jego świetny występ udokumentowały cztery gole i asysta.