• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 01.03.2018, Czwartek
  • Godzina: 21:05

Głód punktów

Reprezentanci Grupy ZPR MEDIA, aby wciąż utrzymywać się w walce o najwyższe cele potrzebowali w tym starciu punktów, jak spragniony na pustyni wody. Gracze FREIGHTLINER nie zamierzali jednak oddać rywalom zwycięstwa za darmo. Od początku więc, obie drużyny grały mądry, rozważny futbol. Spokojnie rozgrywali piłkę, ale nie odkrywali się zbyt mocno.

Medialnym udało się objąć prowadzenie w ósmej minucie. Łukasz Trybulski dograł do Łukasza Wilka, a El Capitano potężnym strzałem nie pozostawił bramkarzowi rywali najmniejszych szans. Zieloni walczyli o odrobienie strat, ale próby Rafała Śladowskiego i Pawła Gawrona kończyły się tylko efektownymi paradami Mateusza Fudala.

Kolejarze napierali, ale to Medialni zdobywali bramki. Adam Zagórny zagrał długie, crossowe podanie, a Kamil Kacperczyk pięknym wykończeniem podwyższył wynik. W mgnieniu oka mieliśmy już 3:0, kiedy drugą bramkę zdobył Łukasz Wilk. Zieloni w końcu trafili do sieci dopiero trzy minuty przed końcem. Paweł Seluk zagrał świetne długie podanie do Rafała Śladowskiego, a filigranowy snajper potężnym uderzeniem zdobył honorową bramkę dla swojego zespołu.

- Dobra dyspozycja obu bramkarzy, Mateusz Fudal i Paweł Seluk mieli pełne rękawice roboty, ale pokazali klasę i świetnie sobie poradzili
- Wzajemny szacunek podczas gry
- Efektowne trafienia Kamila Kacperczyka i Rafała Śladowskiego

- Ambicja obu zespołów doprowadziła do niepotrzebnych fauli

Zawodnik meczu: Łukasz Wilk [Grupa ZPR MEDIA]
Kapitan z krwi i kości! Jego dwie bramki zapewniają drużynie zwycięstwo, ale na największe brawa zasłużył sobie walecznością i ambicją.