• Dzień: 20.05.2014, Wtorek
  • Godzina: 21:30
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

Obie ekipy chciały wygranej, ale wypracowały kompromis

Ekipa SOLLERS CONSULTING w końcu zdobyła swoje pierwsze ligowe punkty. We wtorkowy wieczór wyszarpała remis w spotkaniu z GATX RAIL POLAND. Mecz zakończył się remisem 2:2, ale ten wynik z pewnością nie zaspokaja ani jednych, ani drugich. Sytuacja obu zespołów w tabeli ELIT III Ligi nie do pozazdroszczenia.

Oba zespoły potrzebowały wygranej jak tlenu. "Kolejarze" odnieśli w tym sezonie zaledwie jedno zwycięstwo, z kolei "konsultanci" - ani jednego. W ostatniej kolejce ten stan rzeczy miał się zmienić! Obie drużyny obrały sobie za punkt honoru zanotowanie trzech "oczek". Sztuka nie udała się ani jednym, ani drugim. Mecz - choć pełen pasji, zaangażowania i szaleńczych ataków - nie przyniósł rozstrzygnięcia i pogodził obie ekipy.

Spotkanie było wyrównane od pierwszego do ostatniego gwizdka. Lepiej zaczęli jednak zawodnicy GATX - już w 2. minucie ładne trafienie zanotował Marcin Grzegorzewski. Kolejne dwa ciosy zadali jednak goście. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisali się Grzegorz Ukleja i Bartek Illukiewicz.

Osiem minut przed końcem stan rywalizacji wyrównał Adam Butrym i choć w samej końcówce SOLLERS CONSULTING oblężyli bramkę GATX, to "pomarańczowi" - dzięki znakomitej postawie Krzysztofa Wrzoskiewicza - zdołali utrzymać remis.

Tytus Sawa i spółka zdobyli pierwszy ligowy punkt, ale na premierowe zwycięstwo muszą jeszcze zaczekać. GATX RAIL POLAND także nie zaspokoili głodu zwycięzców i w następnej kolejce znów zagrają o pełną pulę. Czy uda im się wygrać? Tego im życzymy!