• Poziom: ELIT IV Liga
  • Dzień: 31.05.2018, Czwartek
  • Godzina: 22:20

Lider nie zawodzi!

Liderzy ELIT IV Ligi, którzy w obecnych rozgrywkach przegrali tylko jedno spotkanie, spotkali się z drużyną, która nie może uznać obecnego sezonu za udany. InPost odnieśli dotychczas 4 porażki, jednak i tym razem wiedzieli, że w meczu z firmą consultingową nie będzie łatwo o zwycięstwo.

Zawodnicy Deloitte szybko uzyskali przewagę, której nie oddali do końca spotkania. Ustalili warunki spotkania, do których rywal musiał się dostosować.

W pierwszym kwadransie dwie bramki zdobył niezastąpiony Gracjan Buller, który przy drugiej z nich wykorzystał wyśmienite podanie Kuby Orackiego. W międzyczasie, Szymon Stefańczyk mocnym strzałem podwyższył prowadzenie, a wyżej wspomniany Kuba sam wpisał się na listę strzelców. Mimo wielu sytuacji, InPost raził nieskutecznością, gdy już udało im się wykreować jakąś szansę bramkową. Minutę przed końcem pierwszej części spotkania wynik na 5:0 ustalił Gracjan.

Druga połowa zaskakująco zaczęła się od bramki Mikołaja Pekowskiego, który wykorzystał nietuzinkowe podanie Leszka Łobody. Gol ten podrażnił zawodników w czarnych koszulkach, którzy szybko odpowiedzieli bramkami Tomasza Wiji oraz Rafał Żukowskiego. Mimo ogromnej przewagi zespołu Doradców, InPost miał swoje szanse, ale na przeszkodzie stawał albo bramkarz, albo strzały były mocno niecelne.

Bramki Kuby Orackiego i Wojtka Krawczyka podcięły skrzydła graczom w czarno-żółtych strojach, których było stać jeszcze na gola Leszka Łobody w 36. minucie.
Wynik spotkania ustalił Kuba Oracki pokonując w 38. minucie bezradnego Kubę Rebryka.

- ilość bramek w spotkaniu
- gra duetu Buller-Oracki to ligowy TOP!
- bardzo dobra organizacja w defensywie zespołu Deloitte

- bezradność i brak skuteczności zespołu InPost

Zawodnik meczu: Jakub Oracki [Deloitte]
Hat-trick oraz asysta i pełne zaangażowanie przez cały mecz, pomimo wysokiego prowadzenia. Świetny sezon tego gracza!