• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 24.05.2018, Czwartek
  • Godzina: 20:05

Wolanie przegrywają!

Po pięciu meczach WIELKA WOLA miała na swoim koncie komplet 15 punktów. Z kolei ekipa EY, co prawda w czterech grach, ale zgromadziła tylko jedno „oczko”. Wobec tego faworyt był oczywisty. Pojedynek rozpoczął się bez kalkulacji z obu stron. Michał Jaworski trafił w słupek. Następnie gracze w czarnych koszulkach z, trzeba to przyznać, udziałem Kamila Sztejtera, strzelili dwa gole. Najpierw futbolówkę do siatki skierował Piotr Walikowiak, a po chwili Mateusz Paliszewski. Coś, co wyróżniało Finansistów, to lepsze od rywali panowanie nad piłką na połowie przeciwnika, szczególnie w kluczowych momentach pierwszej części rywalizacji.

Kilka minut po przerwie Czarni za sprawą trafienia Artura Jatczaka prowadzili już 3:0. Za chwilę jednak Zieloni mogli uwierzyć, że po czwartkowym spotkaniu wciąż będą mieli komplet punktów. Do bramki trafili bowiem Michał Jaworski po uderzeniu z lewej nogi z dalszej odległości oraz Marcin Wrona. Błyskawicznie golem odpowiedział Mateusz Paliszewski. W końcówce meczu strzelił jeszcze dwa gole, a chwilę przed pierwszym z nich w poprzeczkę uderzył Michał Jaworski. Strzelec wyborowy WIELKIEJ WOLI uderzał wiele razy, ale miał problem, aby się wstrzelić w bramkę oponentów.

Zawodnik meczu: Mateusz Paliszewski [EY]
Grał trochę tak, jakby pojawiał się i znikał. Jednak cały czas szukał sobie miejsca pod bramką rywali. Znajdował je wielokrotnie, a aż cztery razy potrafił to przekuć na strzelenie gola. Brawo!