(6:1)
  • Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 17.09.2018, Poniedziałek

Udany początek Kantaru

KANTAR Polska notuje wysoką wygraną na inaugurację sezonu jesiennego ELIT VI Ligi. Beniaminek musiał uznać wyższość Badaczy Opinii, a debiut na pewno da im sporo do myślenia.

Festiwal bramek zaczął się od 8. minuty kiedy to Marcin Grabowski wykorzystał podanie Marcina Zgóreckiego i pokonał po raz pierwszy rywali. Trzy minuty później było już 2:0, gdy to golkiper Stefan Necula po raz kolejny udowodnił, że ma dryg do ofensywy i dalekim wybiciem całkowicie zaskoczył wszystkich na boisku. A już sekundy później Andrzej Wijaszka zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie. Nowy zespół, powstały z dwóch połączonych drużyn (Kantar TNS oraz Kantar Millward Brown), w kolejnych minutach udowadniał swoją przewagę, aplikuąc kolejne gole. Michał Żurowski zanotował hat-tricka udowadniając wszystkim, że w piłkę grać jeszcze nie zapomniał.

Radcy Prawni z ul. Hożej swój debiut mogą zapisać na straty, traktując ten mecz jako świetną naukę. Beniaminkowie często muszą zapłacić frycowe, ale po takim wysokim wyniku może być tylko lepiej. Na pewno warto zwrócić uwagę na Michała Grodzkiego, który umiejętności ma nie lada, co i rusz próbując napędzać ataki Czarnych Koszul. Głowa do góry Panowie, w olejnym meczu spodziewamy się po Was znacznie więcej. Jesteśmy pewni, że podołacie!

- dużo bramek
- emocje do końca. Pomimo ustalonego zwycięzcy relatywnie wcześnie, oba zespoły grały ambitnie do ostatniej minuty. BRAWO!

- jednostronne spotkanie

Zawodnik meczu: Michał Żurowski [KANTAR Polska]
3 bramki, 2 asysty mówią wszystko. Najbardziej aktywny z drużyny, wiele kluczowych podań. KANTAR w składzie z polskim Ziru będzie walczył o najwyższe cele.