• Dzień: 24.09.2018, Poniedziałek
  • Godzina: 22:20

Podział punktów na dnie tabeli

Auto Partner S.A
dzieli się z punktami z PHILIP MORRIS. Wynik odzwierciedla to co działo się na boisku.

Pierwsi zaczęli strzelać automaniacy kiedy to dopiero w 14. min. podanie Szostka wykorzystał Wójcik. Nikotynki nie kazały długo czekać ns odpowiedz i wzięły się solidnie do boiskowej pracy. Tuż przed przerwą, grający w seledynowych trykotach gracze, w 19. min doprowadzili do wyrównania. Po zmianie stron spotkanie nabrało nieco więcej rumieńcow. Kamil Słowik w ofensywnym wsparciu Michała Jaskulskiego szybko trafili na 2:1, ale później Stanley Makosz oraz Tomasz Wójcik "wywiercili rywalom dziurę w brzuchu" i dopięli swego razem aplikując kolejne dwa gole. Mecz był szybki, usposobienie typowo ofensywne. Zawodnicy nie zwalniali tempa i w 34. min. Słowik dograł do "Jaskuły" i Nikotynki liczyli na komplet punktów. Jednak ostatnie zdanie należało do samochodziarzy, którzy to po raz kolejny odrobili straty w przeciągu zaldwie minuty, ustalając wynik remisowy.

- wyrównane, wartkie spotkanie

- wiele niewykorzystanych okazji po obu stronach

Zawodnik Meczu: Tomasz Wójcik [Auto Partner S.A]
Dzięki niemu drużyna objęła prowadzenie jak i również wyrównała mecz. Aktywny wiele dobrych akcji.