• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 06.12.2018, Czwartek
  • Godzina: 21:10

Na boisku spotkały się drużyny o podobnym potencjale, dzisiejszy wynik decydował o ich bezpośredniej pozycji w tabeli. Mutliconsult podchodził do meczu w dobrych nastrojach po ostatnim dużym zwycięstwie 16:8, a Auto Partner S.A. zamierzał przerwać niechlubną passę porażek, która wynosiła już 3 spotkania.

Mutliconsult pokazał dzisiaj, że potrafi dokładnie dośrodkowywać piłkę, każdy rzut rożny lub dogranie z bocznej części boiska powodował popłoch wśród obrony Auto Partnera. Idealne dogranie i już w 2. minucie piłkę głową do bramki pakuje Andrzej Laskowski. Przez dłuższy czas obie drużyny grały rozważny, wyrachowany futbol nie chcąc dopuścić do straty bramki. Dopiero w 17. Minucie ‘coś się ruszyło’, po faulu w polu karnym na Laskowskim została podyktowana 11. Niestety zawodnik Multiconsult przekombinował i piłka poszybowała nad bramką… Jednak szybko się zrewanżował wykorzystując tragiczny błąd bramkarza Granatowo-czerwonych, który bezmyślnie wyrzucił piłkę wprost pod nogi Andrzeja, a ten pokonał go płaskim, mierzonym strzałem. Morale speców od części samochodowych uratował Piotr Grochowski, wykorzystując dośrodkowanie w pole karne na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy.

„W szatni” Auto Partner S.A. musiały paść mocne słowa, ponieważ drużyna wyszła na drugą część spotkania odmieniona, bardziej agresywna i zaangażowana. Zaowocowało to trzema golami i nie dopuszczeniem przeciwników do 100% sytuacji bramkowych. Dzięki współpracy, woli walki i szczęściu udało im się odwrócić losy rywalizacji i odrobić straty, a nawet wygrać mecz! Fenomenalną robotę wykonał Tomasz Wójcik zdobywając 2 gole, dające remis.

Minuta 39., zawodnicy obu zespołów myślą już tylko o gwizdku sędziego, nikt nie spodziewa się zmiany wyniku. Stanisław Makosz podchodzi z nadzieją do ostatniego rzutu rożnego w meczu i po jednej nieudanej główce Tomka Wójcika szczęście uśmiechnęło się do Przemka Szostka, który swoją nienaganną czupryną dał kolegom zwycięstwo!

Zalety:
- Ładne bramki
- Ciekawe rozgrywanie piłek

- Multiconsult nie zasługiwał na porażkę, remis wydawał się być bardziej sprawiedliwy

Zawodnik meczu: Tomasz Wójcik [AUTO PARTNER S.A.]
Był prawdziwym sercem swojego zespołu, walczył w defensywie i starał się w ofensywie, kiedy jego koledzy nie mieli już nadziei on strzelił dwa gole i wyrównał stan meczu. Wyróżnić należy jego gola z 33. Minuty, kiedy to uderzał z ostrego kąta zza pola karnego pokonując bramkarza trafieniem niecodziennej urody.