(3:2)
  • Poziom: ELIT III Liga
  • Dzień: 27.09.2018, Czwartek

REGIONAL Team notuje kapitalny start!

Rywalizacja pomiędzy Vienna Life i REGIONAL Team zapowiadała się o tyle interesująco, że obie drużyny przed tym meczem miały na swoim koncie komplet punktów. Pojedynek na szczycie lepiej zaczęli Żółci. Jednak na trafienie Ernesta Wójcika odpowiedzieli Tomek Chrobak i Paweł Gawędzki. Kolejnego gola również strzelił zawodnik „Granatowo-Bordowych” i był to Paweł Delimat, ale uczynił to do własnej bramki. Rezultat do przerwy ustalił Tomek Chrobak.

Pierwszym kluczowym momentem dla losów potyczki była 30. i 31. minuta. Najpierw Sebastiana Ziembę pokonał Marek Sanecki. Po chwili Mariusz Woda kapitalnie przyjął piłkę, podrzucając ją do góry nad przeciwnikiem i świetnym strzałem sfinalizował akcję. Kilka chwil później wyrównał Tomek Szymański i zapowiadała się świetna końcówka. W niej górą okazał się REGIONAL Team. Zwycięstwo zapewnili im Jacek Wasak, wykorzystując świetne podanie od Mateusza Mateusiaka oraz Mariusz Woda. Żółci po trzech meczach mają na swoim koncie dziewięć punktów!

- dobry mecz do oglądania z ciekawym finiszem
- bardzo dużo ciekawych dla oka akcji
- świetny występ Mateusza Mateusiaka, Marka Saneckiego czy Ernesta Wójcika
- nie gorszy w wykonaniu np. Tomka Chrobaka czy Pawła Gawędzkiego

- momentami niepotrzebne utarczki słowne między przeciwnikami

Zawodnik meczu: Mariusz Woda [REGIONAL Team]
Bardzo duży procent udanych zagrań. Dobrze rozgrywał, dogrywał, bronił. Jego gol na 3:4 był ozdobą spotkania. Dołożył jeszcze jednego w ostatniej minucie.